Jump to content
svesevo

Fuel filter-Honda HR-V I 98

Recommended Posts

Здравейте колеги..имам малко странно питанеПубликувано изображение:Има или няма филтър за горивото моят модел харви?Днес се навирах отдолу,отгоре....нема и нема...срам не срам ходих и до един майстор да го питам...пък той вика...абе точно тоя модел -нямаПубликувано изображение-HR-V 105 I-1998...и аз си викам чек. да питам и колегитеПубликувано изображениете най-осведомени,ще бъдат.

Редактирано от svesevo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии може и да няма, някъде в тея години филтрите вече чезнат :D смисъл такъв филтъра е ротационен и е в кошницата при бензиновата помпа, демек вечен :) освен ако не си мераклия да смениш кошницата. Та ако колегите ти кажа къде му е мястото в твоята кола, а там го няма, значи няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч е от вечен тоя филтър,но едни 100х. км. изкарва.Слави е прави намира се в резервоара ЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч е от вечен тоя филтър,но едни 100х. км. изкарва.Слави е прави намира се в резервоара ЦЪК

 

Оххх...бате пропуснах да ти кажа,че съм в (Кипър)...със доставката...е 99.00 евроПубликувано изображениемай,ще се престоря,че е веченПубликувано изображение..мерси все пак за инфото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Без да искаш си уловил иронията в думите ми :D кои ти сменя такъв филтър, вярно е че вечни неща няма ама.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз доста се гъзих под мойта да го видя тоя филтър като сменях маслата, ама нищо не намерих, пък тя каква била работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...