Jump to content
stanchevvv

Колата ме заключва :?

Recommended Posts

Здравейте. Случи ми се 2 или 3 пъти тези дни и останах много очуден. Просто като си спра колата и тръгна да излизам се оказва ,че е заключено , а съм убеден ,че моя модел няма такава функция да заключва вратите в движение. Плюс това ако имаше щеше да ги заключва всеки път и щеше да си има най-малко бутон за отключване,а не да ръчкам от дистанционното. Пак казвам случи се само 2 или 3 пъти до сега и ми е интересно от какво може да се получава това. Модела е Акорд купе 2001г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е функцията на алармата да заключва колата, ако след отключване за определено време не се отвори врата. Ясно е че ти отваряш врата, но ключето й дали работи е под въпрос и алармата не получава сигнал за отворена врата. Виж дали ти светва плафона като отвориш шофьорската врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да си слагаш лакътя от горе до копчето при отворен прозорец и случайно да го натискаш ?

Редактирано от Code7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам подобно нещо на моят сивик и е от това че механизмът за заключване / отключване на едната врата е малко бъгнат. Махахме кората на вратата и самата ламаринка беше по-дълга отколкото трябва и не работеше адекватно и при неравност или нещо се заключва вратата. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпада варианта да натискам без да искам копчето с лакътя. Логично ми се струва да е свързано с това да не е отчело,че съм отворил след отключване (тогава се заключва автоматично), но пък не съм забелязал при отваряне да не светне плафона..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моята аларма има опция като отключа и не отворя врата да се заключи обратно... а бившата ми вече англичанка се отключваше самичка когато загасях двигателя ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,сичко е на ред,просто колата не иска да бъде сама,а ти да си с нея през цялото време :D

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...