Jump to content
Guest gena_g

ДАВАЙТЕ ПОЛЕЗНИ ИДЕИ !

Recommended Posts

Guest gena_g

Е ПИ4ОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ( Демон и Майна ) ВИЕ НАПРАВО МИ РАЗБИХТЕ ФАНТАЗИЙТЕ - ТВА ДЕТО ПО-ГОРЕ ГО КАЗАХТЕ ЗА ВАЛЪТ , НЕЩО НИКАК НЕ МИ ХАРЕСВА :rolleyes:!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ВЕ4Е И АЗ НЕ ЗНАМ КВО ДА ПРАВЯ , ТО ДРУГИ ВАРЯНТИ МАЙ НЕ ОСТАВАТ , ОСВЕН ОНАЗИ ДЖАДЖА С ПЕРКАТА ( ДАНО ПОНЕ ТЯ ДА СЕ ОКАЖЕ ДОБРА И БЕЗВРЕДНА - АКО СИ Я ВЗЕМЕМ ДЕ ) !!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

ВЕ4Е И АЗ НЕ ЗНАМ КВО ДА ПРАВЯ

OFF TOPIC !!!Продавай тази и събирай пари за по-яка машина - това според Мен е най-разумното решение на "проблема" колега :rolleyes: НЯМА смисъл защо да наливаш допълнителни пари в тази кола, при положени че НЕ се знае дали ще има разултат. Просто НЯМА СМИСЪЛ, според Мен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Зависи от спортния вал ве...Със 3-то ниво трудно ще работи на ниските ама с 1-во ниво ще си е екстра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

МОМЧЕТА , БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО НА ВСИЧКИТЕ , ЗА МНОГОТО ИДЕЙ !!!!!!!!!!!

ИСКАРЕННО СЕ НАДЯВАМ ДОКАТО СЕ ПРИБЕРА КОЛАТА ДА Е ВЕЧЕ ПРОДАДЕНА И ДА ИМА - ЗЕМИ ТОЯ СИВИК НОВ ВНОС - ДОРИ И 90кс. ДА Е , КАТО СЕ ПИПНЕ МАЛКО ЩЕ СТАНЕ ЧУК :worthy:!!!!!!!!!!!!!!!

АКО НЕ , ЩЕ СИ КАРАМ ЛИМОТО В СТИЛ GANGSTA :worthy: , И ПАК ЩЕ СЪМ НА 6 !!!!!!!!!

 

ПРЕДПОЧИТАМ ХОНДА АКОРД 115к.с. , ОТ КОЛКОТО РЕНДЕ 5 ТУРБО 115к.с. :worthy::worthy::beer: ( НЯКОЙ СИГУРНО СЕ СЕЩАТ КАКВО ИМАМ ПРЕДВИД ) :beer:

 

П.С.

ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ СЕГА ЩЕ СЕ НАМЕСИ БАШ МАЙСТОРА - :worthy: !?!?!?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОМЧЕТА , БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО НА ВСИЧКИТЕ , ЗА МНОГОТО ИДЕЙ !!!!!!!!!!!

ИСКАРЕННО СЕ НАДЯВАМ ДОКАТО СЕ ПРИБЕРА КОЛАТА ДА Е ВЕЧЕ ПРОДАДЕНА И ДА ИМА - ЗЕМИ ТОЯ СИВИК НОВ ВНОС - ДОРИ И 90кс. ДА Е , КАТО СЕ ПИПНЕ МАЛКО ЩЕ СТАНЕ ЧУК :P!!!!!!!!!!!!!!!

АКО НЕ , ЩЕ СИ КАРАМ ЛИМОТО В СТИЛ GANGSTA :blink: , И ПАК ЩЕ СЪМ НА 6 !!!!!!!!!

 

ПРЕДПОЧИТАМ ХОНДА АКОРД 115к.с. , ОТ КОЛКОТО РЕНДЕ 5 ТУРБО 115к.с. :P:P:P ( НЯКОЙ СИГУРНО СЕ СЕЩАТ КАКВО ИМАМ ПРЕДВИД ) :dry:

 

П.С.

ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ СЕГА ЩЕ СЕ НАМЕСИ БАШ МАЙСТОРА - :P !?!?!?!?!?

в крайна сметка смени ли вала с спортен или си взе друго возило глеам че темата е от 2004 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...