Jump to content
Хондомир

Дросел от коя Д серия става за Д15З1 ВТЕК-Е

Recommended Posts

Искам да попитам дросел от какъв двигател ще стане на моя д15з1 и ще трябва ли някво преправяне евентуално и общо взето това е.Благодаря предварително на отзовалите се. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип почти всички ще станат, ако искаш със същия диаметър: d15z1 d15z3 d15b8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип почти всички ще станат, ако искаш със същия диаметър: d15z1 d15z3 d15b8

Сигурен ли си в това което твърдиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен също ме интересува слагането на друг с по голямо Ф

 

от z6 дали става и колко му е ф-то?

 

 

 

моя като го гледам мисля че е на ф - 40 Публикувано изображение

 

 

 

п.п. пък и имам цяла генерация на ф55 та да земе да се отпуши малко с друг дросел...

Редактирано от Кръстев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Z1 moo заместиш с такъв от z3. За останалите ако чакате да fръкне с само с един дросел много се лъжете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само с дросел нищо няма да направиш сложи цял обурудван всмукател от d14a2/d16z6илиd15b7 със твойте дюзи откачи сондата и смени кутията с такава от d16z6 или d13b2 и ще усетиш огромна разлика а разхода извън града ще ти стане 6 и примерно моя в София 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да разбирам че не ми трябва само дросел,защото няма да ми свърши почти никаква работа..сменил съм изпускателя с такъв от д15б2 защото на моя катализатора беше в колектора и вече нямам.Та значи изпускател дросел и инжектори и ще се поотпуши? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На z1 дросела епо малък от този на z3. За какво сa инжектори като ще си ползваш твоите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слагаш голям дросел на малкия всмукател и той няма да може се отвори защото клапата е по голяма от пленума който е голям колкото чаша за ракия от тия малките а с големите дюзи на стоковия комп. колата ще се дави в гориво ще прекъва няма да може да дигне повече от 100 а разхода извън гр.ще е 12-15на 100км :) яко а ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали ти написах на ЛС кво да направиш ако не ти се струва реално ела до София да видиш да се повозиш да ти обясня и сам да решиш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...