Jump to content
Miramax

Хонда СОФИЯ

Recommended Posts

Здравейте !От Пловдив съм и имам интерес към една Хонда 6 ген 1.4 is 90 hp в София се намира.Но от седмици наред нямам абсолютно никакво време да отида и да я погледна и евентуално да я купя.Това ще бъде първата ми кола и искам да помоля някой от СОФИЯ да я погледне и да си каже искреното мнение.Ще почерпя много разбира се !Това е колата - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11371398753530589&f1=details&slink=3lmzy0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари не знам какво толкова има да и гледаш.Видимо е с тръгнала ръжда по задните вежди , питай от къде е колата и какво е състоянието от долу.Няма кой да иде вместо теб да гледа автомобили според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари не знам какво толкова има да и гледаш.Видимо е с тръгнала ръжда по задните вежди , питай от къде е колата и какво е състоянието от долу.Няма кой да иде вместо теб да гледа автомобили според мен.

Преди цената и беше 2700 лв с музиката сега е 2200.Човека каза, че отдолу нямала ръжда, изглежда нормален, имало само точици където се вижда и затова е свалил от цената. Минат преглед , платена гражданска и винетка.Но аз се притеснявам какво много сериозно нещо може да и има, защото кола на тази цена няма другаде и то с музика. Приготвил съм и 600 лв за смяна на всичко и евентуален ремонт по купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...