Jump to content
ranko57

Камера за задно виждане.

Recommended Posts

Здравейте приятелчета от форума.Имам едно питане ,към знаещите и можещите.Тези които разбират от .техника......Другите само да четат.Купих си двоен дин за Хонда ЦРВ.С много екстри,включително и камера за задно виждане.Всичко е Ок.Работи.Макар че не мога да си заредя картата на GPS-са.Питането ми е за друго.Защо камерата ми дава обратна картина и надписите са обратно.Пример....Лява страна я дава отдясно,и обратно,дясно от лява.А надписа СТОП,го дава обратно POTS==.FRONT CAMERA СЪЩО.Обяснете ми,...Нещо в настройките или.....Сменях полюсите за захранването на кабелите с риск да изгоря камерата ,но не се получава.Някой дали може да ми обясни.Ще бъда благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото за което се сещам в момента е да си объркал коя камера е отпред и коя отзад... Въпреки, че ми се струва малко вероятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, образът се флипва хоризонтално, за да се симулира напълно огледалото, пък и за да няма разлика между образите на дисплея и огледалото. Вероятно има и настройка за коригиране на образа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можели да дадеш малко повече инфо за тоя дин. Колко пари и от къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, образът се флипва хоризонтално, за да се симулира напълно огледалото, пък и за да няма разлика между образите на дисплея и огледалото. Вероятно има и настройка за коригиране на образа.

Това по ме съмнява за настройките.Може да съм барнал нещо без да разбера,но като не мога да чета китайски.А камерата си предава това което вижда.Тя не може да обърне образа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можели да дадеш малко повече инфо за тоя дин. Колко пари и от къде?

Ами приятел,поръчаха ми го от Англия.Тук са много скъпи.Хиляди разгледах по интернет но адски скъпи.1000 лв.Платих 430 лв.Достовиха ми го на място.Много игри и забавачки има.Двд,СД,ИНТЕРНЕТ,.GPS.Тв.,игрици Много още джунджурийки.Не съм ги разглеждал всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега!И аз съм с 2 ДИН в моето CR-V и аз имам камера отзад. Образа ти е обърнат защото ти е такава настройката на устройството. Влизаш в менюто със сетингите и гледаш къде имаш "чавка" за камерата с опция "mirror" и изключваш тази настройка, т.е. махаш "чавката" и ти си човека.Поздрави,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега!И аз съм с 2 ДИН в моето CR-V и аз имам камера отзад. Образа ти е обърнат защото ти е такава настройката на устройството. Влизаш в менюто със сетингите и гледаш къде имаш "чавка" за камерата с опция "mirror" и изключваш тази настройка, т.е. махаш "чавката" и ти си човека.Поздрави,

Оправи се точно от чавката.Разгадах го вече нацяло.Блокирал съм настройките ,но сеге вече всичко е наред.Било и със код.И това оправихме.Моето е китайче.Но върши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...