Jump to content
tony-asa

Един интересен автомобил

Recommended Posts

Ровейки в чуждестранни форуми попаднах на този автомобил.Никъде по различните спецификации за двигатели не попаднахна двигателя с който е оборудван серийно този автомобил,а именноD13C 16Vdlve PGMFI - 100hp със ръчна скоростна кутия YO.Снимките и информацията която е изложена по горе е от обяваза продажба на въпросния автомобил в Британския ЦРХ форум.My link

За да се види обявата се изисква регистрация във форума.

Темата е с цел запознаване с въпросния автомобил и по точно

неговия двигател и скорости..Ако накой има някакво инфо да

поства.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година във Варна се продаваше една такава но с лош външен вид и някакъв проблем по(или около) двигателя непомня точно. Замалко да я взема но... закъснях. От тогавашното ми ровене в нета съм запазил само това: My link http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3r73o3eDkEE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много интересна и симпатична количка!А това не е ли пак същото?Само,че по-старо ли де да знам!

Публикувано изображение

Редактирано от FOXO
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително рядка птица. Последните години в полето "Кара" бях написал точно d13c от както се заиграх по д13ката и си ми е мечта някой ден да имам оригинално d13c city. Ако ви е интересно прегледайте това брутално клипче и вижте как се държи този малак звяр срещу NSX, s2k и crx :) Винаги настръхвам като гледам как не се дава на големите батковци. :)http://www.youtube.com/watch?v=E5hB92SEx80"The city closing in on the NSX going downhills, not bad fo 1.3 litres" "Taniguchi's Alteza passes the city but the city doesn't give up"

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към авторът на темата понеже явно има регистрация във форума където се продава тази странна кола - коя година е и колко пари й искат?3 цилиндъра ли е този двигател,че нещо на първия клип ми се видяха 3 лули за свещи,но може и да греша?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз имам подобна кола в моргата , но е 2 цилиндъра :lol: Само че е Today ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=34170&st=105

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...