Jump to content
Icakha

Съмнявам се

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Искам да ви попитам за един проблем, който едва ли е толкова непознат за вас. Значи, имам 5ген. Сивик хеч. Въпроса ми е, защо скоростите ми влизат "трудничко"? В смисъл такъв, когато си карам нормално има едно такова "отсичане" не могат да влезнат плавно, а ако реша да я вкарам във по високите обороти и да сменям скоростите по-бързо, даже някой път самата кутия не ми позволява да вкарам скорост (най-често се случва от 1-ва на 2-ра). Още като купих колата забелязах, че като вкарам задна скорост ми "прихърква". Казаха ми, че може да не ми е обезвъздушен съединителя. По този въпрос, но не съм ходил още да ми го видят. Но по големият ми дерт е, както казах по горе не ми влизат скоростите плавно, чудих се дали не е от маслото, но вече имам съмнения, че може да е от съединителя.. Някакви идеи какво може да се окаже? Благодаря ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя съединител има ли живот в него или и ти незнаеш . масло в тая кутия има ли . и ако отговорите на тея въпроси са ок , муфата на 1 и 2 е здала бого дух .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя съединител има ли живот в него или и ти незнаеш . масло в тая кутия има ли . и ако отговорите на тея въпроси са ок , муфата на 1 и 2 е здала бого дух .

Братленце, масло има със "ШЪПИТЕ", бях да ми гледат съединителя, казаха ми, цитирам :Имаш да го покараш още малко: А това за муфите не съм много съгласен за 1 и 2, защото го прави и на другите скорости, според мен майче, ще излезне от съединителя..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ако отговорите на тея въпроси са ок ,

Значи не са ок .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...