Jump to content
ch_ta_lafe

Заслужава ли си ?

Recommended Posts

Здравейте, от 2 месеца съм "колега" и карам Civic 1.4i , 75 к.с. с двигател D14A3 с монтиран газов инжекц. BRC. Подочух, че е възможна модификация на двигателя и конските сили да бъдат увеличени до 90. Според вас дали си заслужава, и възможни ли са евентуални усложнения и странични ефекти ? Имам скромен опит с автомобилите и ще се радвам на допълнителна и подробна информация ( съвети ). Ще бъда много признателен на всякакви препоръки за сервизи за поддръжка и дори лица за контакт :) Благодаря и поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си доволен от вървежа на колата, тогава не пипай. Ако искаш малко да живне сменяй гарнитурата. Може да си поръчаш оригинална от общите поръчки, има хора които я режат и тн.С друг двг съм но ако бях аз, щях да я сменя, най ефтиния тунинг качващ цели 15коня хахаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да, но коя гарнитура ? И дали после ще има някакъв проблем с газовия инжкц ? Благодаря

Редактирано от MIYAMOTO
Цитати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=4907&st=0Има и други такива теми, поразрови се.В тая тема има и парт номер на гарнитурата на всмукателя. Редактирано от enchev87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарнитурата на Дросела. И едва ли ще имаш проблеми с газовия инжекцион после...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш никакви проблеми, аз съм с такава промяна и газов инжекцион Romano.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...