Jump to content
Guest benji_crx

среща

Recommended Posts

Guest 1net

аз като гледам май ще тръгна въбота късния следобед, така че не ме пишете в група :( просто така се стичат обстоятелствата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

съжалявам но явно ще пропусна.... не върви да тръгна към 18:30-19:00 и да карам 3 часа по подбалкана... :( Ще се видим на националната.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Майна, ние преди 2-3 часа няма да се оправим, а пък се учудвам и че няма да си там от петък!

и аз бях учуден :D но вече е 90% сигурно че ще съм от петък там :(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Айде София, пишете ме и мен за събота, Който не дойде изпуска ебаси шоуто, пряко в ефир, специално за цяля България, гостува Бате ТИШООООО ;);):blink::D:D:blink::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Айде София, пишете ме и мен за събота, Който не дойде изпуска ебаси шоуто, пряко в ефир, специално за цяля България, гостува Бате ТИШООООО :blink:;):blink:;):D:D;);)

сине, синеее па ше си умрам от срам покрай тебе ;):D;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

е Татю не говори така, излагаме родата, па и ще "намалеят" желаещите :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

аз незнам кога да тръгна ще се консултирам с заболекарката ми и ще кажа ама като ме види някой да ме спира или поне мигне пак ако може да се обади да се видим и разберем за патуването ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

стаите как са? повече като хотел или повече като хижа? удобства като баня към стаята, топла вода, парно?да знам да увещавам ли жената да идва с мен, че на бунгалата на юндола и беше мизерно и не можеше да спи от воя на пияни хонди и хондаджии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

стаите как са? повече като хотел или повече като хижа? удобства като баня към стаята, топла вода, парно?да знам да увещавам ли жената да идва с мен, че на бунгалата на юндола и беше мизерно и не можеше да спи от воя на пияни хонди и хондаджии

увещавай я ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ама кажи все пак как са условията ... и да записвам една стая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ама кажи все пак как са условията ... и да записвам една стая!

повече е като хотел, е не 4* но все пак е ок. има си парно топла вода и др. а освен тая хижа има още няколко около нея които са още по-добре но на малко по висока цена. за храната и пиячката ние си се грижим.ако някой има въпроси нека пита ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Резервация вече имаме ли, че да не остане някой прецакан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

няма да се притесняватеместа има само по бързайте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Ами аз съм се писал с две двойки стаи, така че се надявам да съм навреме! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pancho

Питане към "Ma4o" и "Ti6o" кога мислите да пътувате.След като от София май сме само трима навити да пътуваме нека се уговориме и пътуваме заедно натам.При мен се получава така че мога още в петък да тръгна но ще съм много уморен от работа и мисля че ще е по-добре да тръгна в събота.Времето по което ще тръгваме и мястото на среща може да дадете предложения вие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

панчо , plamoni и компания ще пътуват и те събота мисля ... телефона му е 0885 83 80 64 - Пламен.по негови последни данни ще са около 6-7 хонди ... обади му се и се разберете да направите една яка колона ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Еми с Ма4о говорихме някаде към 14 часа да тръгнем в събота, но до тогава има време и ще се уточним допълнително, най-добре е да се чуем в петък за по-сигурно. Остави някакви координати.

не можеше да спи от воя на пияни хонди и хондаджии

Тва е просто неизбежно брат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

и аз ще пътувам, почти сигурно в петък по обяд. някой ако иска да пътуваме заедно може да се организираме, но сигурно ще карам доста лежернозасега уточнявам отпуската, и дали и още хора ще искат, но резервирам една стая в хотелчето "Ямболен", за 2 нощувки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Господа на 500 метра от хижата е разположен Хотелски комплект "Ямболен"който желае луска на 3 звезди може да отседне там :Dцена на единична стая с легло тек и половина ( за двама човека )е 35лв , телевизор във всяка стая, самостоятелен санитарен възел , сауна и т.н. :Dкой както си прецени и пожелае.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Към колегите които тръгват от София в събота ...може да се координираме евентуално за нек'ва среща на магистралата ..аз тръгвам от Банско ...и мога да съм по което време кажете ...примерно на ОMV ..което е преди Пазарджик ..или некъде там ..където е удобно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

последно запазвам 2 двойни стаи в Ямболен (за 4 души) за събота вечер.ще пътувам събота преди обяд. със Спрайта може да се разберем да се засечем някъде по пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pancho

За тези от София които ще пътуват в събота нека направиме среща на ОМВ - Горубляне в 14:30ч.Мисля че там се получава най-удобно място за среща. А ако има как да направиме засичане по магистралата и с пловдивчани ще е страхотно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

последно запазвам 2 двойни стаи в Ямболен (за 4 души) за събота вечер.ще пътувам събота преди обяд. със Спрайта може да се разберем да се засечем някъде по пътя.

В колко ще тръгвате от София?Какъв ви е маршрута за движение та евентуално се присъединя в събота към вас след Хаинбоаз ,от към Гурково :) Това ще рече около 14-14.30ч. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

В колко ще тръгвате от София?Какъв ви е маршрута за движение та евентуално се присъединя в събота към вас след Хаинбоаз ,от към Гурково :D Това ще рече около 14-14.30ч. :D

хаха предусещам мини CRX сбирка, преди малко по-голямата CRX сбирка0878 236600 - ИвоЕто ми телефона, ще се разберем нещо да се засечем. Ако тръгнем 11-11:30, по това време ще съм там. Ако тръгна по-рано не пречи да се отбия в Казанлък за малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

магнуме .. по голяма незнам на къде :Dдо момента май сме около 15 рекса+ непотвърдена информация за още 4-5-6 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Аз тръгвам в петък към обяд,ранен следобяд 6те се видим там.Лек път на вси4ки и умната по пътищата :D аиде със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

магнуме .. по голяма незнам на къде :Dдо момента май сме около 15 рекса+ непотвърдена информация за още 4-5-6 :D

Е ние да не идваме тогава, щом е за рексове само :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

ако не дойдеш кво ще я правим тая сичката пещерска къде сме я купили за тебе бре :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Дайте упътване за стигане до въпросната хижа (то е ясно, че ако не се оправим, ще притесня Бенджи, да ни намери, ама все пак). Та аз сте влизам в Ямбол от към Сливен по обновения път, та от там на къде? Ако има и карта - още по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Да бе дайте жокери за пътя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Да бе дайте жокери за пътя :D

Опс....ще ни намерите :D ......при добро желание :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

обадети ми се, защото карта незнам как да сложа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

088888 76 75 - Ангел0887 47 61 89- Бенджи карта се опитах да намеря , но няма нищо конкретно и няма да ви е от ползазвънкате и ще се съберем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Който иска да пътува с нас да свирка, среща в 13 часа събота на ОМV на Горубляне. Повече хора по-интересно. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pancho

аз ще съм с вас 13ч на ОМВ -Горубляне. А останалите защо се отцепиха на малки групички.Толкова хора от София и да се цепиме.Има някои ,които ще тръгват в 9:30 сутринта.За какво толкова рано, все пак е събота. ПО ДОБРЕ ДА СЕ СЪБЕРЕМЕ 13:00 на ОМВ-ГОРУБЛЯНЕ ВСИЧКИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

кво ти пука, после ще се видим, а и всеки си има програма и гледа да не изпуска шоуто :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dreamer85

и аз реших утре да пътувам,но ми се струва че ще е по-добре да се тръгне малко по-рано защото пътя е към 3ч и 30м и докато стигнеме ще е тъмно.Но както решите,ако искате 13.00ч аз съм там :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dreamer85

Забравих да кажа,че ще пътувам сам и ако някой иска да идва,а няма превоз може да го взема(хем да го използвам за оператор да заснемем пътуването) :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

кво ти пука, после ще се видим, а и всеки си има програма и гледа да не изпуска шоуто :(

Е то ти си винаги в главната роля,6ти пазя место до мене ама 6ти взема ключовете от колата да не прави6 глупости ми6ок :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dreamer85

може ли да кажете колко човека ще тръгват 9:30ч и колко 13:00,за да се ориентирам кога да тръгна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...