Jump to content
rulemaker

Каква е разликата между главите

Recommended Posts

Интересува ме каква е разликата между самите отливки, защото на d14а3 е P2A-11, a на d16y7 е P2A-7. Разпределителния вал знам че им е различен.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой намери и спецификации за разпределителните валове на двете глави също ще е от полза

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, тук пишат за д14а4 и д16у7, ако наистина разликата между д14а3 и д14а4 е само в гарнитурката под дросела, то и разпределителните им валове трябва да са еднакви, от което следва, че и на д14а3 вала е идентичен с на д16у7. Накой ако намери още инфо по темата да пише, няма да е излишно

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, тук пишат за д14а4 и д16у7, ако наистина разликата между д14а3 и д14а4 е само в гарнитурката под дросела, то и разпределителните им валове трябва да са еднакви, от което следва, че и на д14а3 вала е идентичен с на д16у7. Накой ако намери още инфо по темата да пише, няма да е излишно

Мисля, че колегата Кееl от Асеновград ти каза същото преди известно време.Запомних го, защото и аз сложих на моята Д14а2 глава от Д14а4 и попаднах на вашата ''престрелка'' тогава с момчето от Асеновград.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...