Jump to content
Guest d15b2

някой знае ли?

Recommended Posts

Guest d15b2

Някои знае ли дали по правилник е задължително да имаш регистрационнен номер отпред? защото ми направи впечетление че бургаското субару нямаше отпред, а само отзад. Пък ако може да се махне доста би се разкрасила предницата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:pirate: това сериозно ли го питаш???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Задължително е ..... за съжеление :pirate: , ако не всеки ден можеш да даваш по няколко пъти по 5-10 или колко ти искат куките :pirate: Но няма да се очудя да си платиш за да нямаш :pirate: все пак сме в България :pirate: Но дали си струва да дадеш към 1 000 или колкото е там за такова нещо :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Задължително е ..... за съжеление :pirate: , ако не всеки ден можеш да даваш по няколко пъти по 5-10 или колко ти искат куките :pirate: Но няма да се очудя да си платиш за да нямаш :pirate: все пак сме в България :pirate: Но дали си струва да дадеш към 1 000 или колкото е там за такова нещо :pirate:

не естествено, при положение че колата ми струва максимум 5000лв :pirate: пък и колкото и да струва има много по-добри начини да ги инвестираш в нея. Просто ми беше любопитно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

за балгария незнам но за доминиканската република знам нямат номера само отзад много яко е да знаете ,а на субарото може от голямата тяга да си е загубило номера :pirate::pirate::pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...