Jump to content
D15B2_89

Седана леко пропушва

Recommended Posts

Привет на всички, колеги значи д15б2 згъстихме седана с д13 бутала глава з6 и нататак каквото е нужно, преди не пушеше грам а сега дето се форсива нали само до 3000 оборота и много малко пропушва но настройки на компа все още няма, но един приятел ми каза че негов познат и той направил същата процедура и той е имал настройки разработил и така и пак леко му е пушила, това на какво се дължи дали трябва повече да се кара за да се нагласяд буталата или много се згъстява и затова пуши, по компетентните и миналите по тоя път нека си кажат мнението! Благодаря предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:/> Все съм чел неграмотни постове, но този...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кфо от това всеки не може да е грамотен, и мен ме интересува това нещо че и мойта май май си пропушва:D/>

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова хубави неща чувах за тоя форум.... а вие в действителност не сте такива!!! Няма ли един кадърен да отговори на въпроса ми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадърни се намират порядъчно, но едва ли ще положат усилието да прочетат първият ти пост. Ако всички са написани като втория...проблеми няма да имаш. Сменял ли си гумички на клапаните на главата която си сложил? Хондите почват с маслообирачите и завършват със сегментите.....по принцип от това пушат. Синкаво ли изпушва, при работа на място или изфорсирване пуши ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадърни се намират порядъчно, но едва ли ще положат усилието да прочетат първият ти пост. Ако всички са написани като втория...проблеми няма да имаш. Сменял ли си гумички на клапаните на главата която си сложил? Хондите почват с маслообирачите и завършват със сегментите.....по принцип от това пушат. Синкаво ли изпушва, при работа на място или изфорсирване пуши ?

Гумичките са сменени на клапаните и са напаснати направено е с мерак, на място мисля че не пуше, като си играя с газта дам до 3000 оборота пада малко и дам пак е там някаде пропушва леко, мисля че при повторно даване на газта тогава пропушва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...