Jump to content
Mouzes

Приятно събуждане с откраднат Лип

Recommended Posts

Колеги само да си се оплача, че тая нощ някой добросъвестен хондаджия ми е отскубнал предния лип, Жив и драв да е да си го ползва все пак ако някой е чул за нещо подобно около София, Свобода, да сподели информацията ще почерпя ; )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че не си останал без джанти,че наскоро един приятел го сполетя това нещастие!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На джантите съм сложил 3 вида секретни болтове, затруднил съм ги максимално, ама незнаех, че и липа трябва да занитя, за следващия ще знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро един колега от Надежда май се оплака ,че му взели липа и на него ...явно са на мода ,или пасват на друг модел коли !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз в неделя се събудих без ветробрани на четворката:angry:/>покраи националната някои си ги е харесалбати и измекярите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"другари" по душа :) затова избягвам срещи и всичко свързано към хора вманиачени на тема хонда.. щото сън не спът като видят нещо и като няма лев да си го купят..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези жалки истории с кражбите просто не знам вече къде ми бъркат. Колега съчувствам ти, но явно ще пиеш и ти една студена вода както всички нас потърпевшите на беззаконието и пълното безхаберие и липса на респект в тази държава ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф като избягах от сектата на гоуфа си мислех че се измъкнах поне от това ,май се оказва че налазват и хондите което е лошо .Това означава че има пазар или и хондите стават все по масови сред определено съсловие податливи на такива сделки хора със крадени набухватели за Хонда така да го наречем,писна ми накрая ще си купя Рено колкото и да ми се ... имал съм и такова и като се сетя колко време висях по сервизи още повече ми се ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава е грозната действителност в България.До скоро не исках да го призная,но напоследък разбирам,че за съжаление трябва да се признае.Не мога да разбера обаче,как може да се изхарчат стотина лева за бензин,да се отиде до националната,а пък да няма 50 лева за едни ветробрани?По скоро това е избиване на пътните разходи според мен.Дори и да знае,че не може да ги открадне без да ги повреди,ще ги счупи за да са неизползваеми.Уви,така са настроени много от нашите сънародници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за мен това са лапетии с хонди кой зрял човек ще тръгне да кърти и краде такива неща.Нека един ден и те да са на дереджето на ощететните!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кофти работа, септември 2012 ме разделиха с липа ми по същия начин в София. Ще ти мине, но предполагам и ти като мен няма да сложиш нов за да не се разделиш и с него.

Редактирано от Mirchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа, септември 2012 ме разделиха с липа ми по същия начин в София. Ще ти мине, но предполагам и ти като мен няма да сложиш нов за да не се разделиш и с него.

Ще сложа задължително, не бих се отказал, но този път ще го занитя да се поозорят, а и съм подготвил една IP камера за пред входа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...