Jump to content
pontiac

проблем със задна светлина

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здтавейте на всички!Днес реших да си монтирам парктоник на задната броня на автомобила ми- Хонда Акорд 2004г комби.Преди монтажа огледах мястото откъдето ще преминат кабелите.Изпробвах и захранването на парктроника , вземайки захранване от крушката за задната светлина.Всичко работеше безотказно.КОгато прекарах всичко и реших да изпробвам парктроника, се оказа , че не достига захранване до него. Съответно и до крушката.Търсих проблем с бушоните и проверих всички-тези отпред и отдолу до педалите.Бяха здрави.Може ли някой да ми каже, къде да търся проблема.Благодаря предварително.

Редактирано от pontiac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо виж кой е предпазителя и се убеди с мултицет, че не е изгорял - много рядко се случва видимо да е здрав, но всъщност да не е.Второ, убеден ли си, че си вързал парктроника правилно, вместо паралелно да си го свързал последователно на крушката за осветление на заден ход или да не си прекъснал някой проводник!Има нищожна вероятност да ти прави номер и контакта при скоростната кутия, ама надали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря за бързия отговор.

С мултицета проверих само тези в купето,а вън не- (на око), Утре и това ще направя.

Относно връзването, разкачил съм парктроника, и сега си върнах предишнто положение, така че остава някакъв кабел да съм прекъснал някъде, което ме съмнява, но все пак е възможно.

Не знам към кой бушон може да е вързана крушката за задната,

Това щеше да ми даде ясен отговор.Утре проверявайки и отпред всички бушони. се надявам да рзбера.

Не знам дали има и на друго място бушони, освен долу в краката и до акумулатора.

Благодаря все апк.

 

.

Редактирано от pontiac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...