Jump to content
svesevo

Питане за-SRS

Recommended Posts

Здравейте имам следното питане:мога ли да спра да свети лампичката на SRS(преден ляв го няма за това)и по-точно как?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Брат...пак ако може да се изясним...не е грешка..направо си го няма аербъка..машината преди мен е имала"бум"....та...дори без него ли мога да спра да свети проклетата лампа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариантите са два - махаш крушката или я чакаш да изгори или опция две - подменяш елементите на еърбег системата и изчистваш грешките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми хубаво беше в началото да кажеш, че я няма възглавницата. По това което си дал като инфо помислих само че свети лампата и за това съм ти дал линк да видиш как се чисти грешката. При твоя случай имаш 3 варианта:1. свикваш със светенето на лампата2. свалят таблото и махаш крушката 3. цакаш около 600$ за нова възглавница и всичко си идва по местата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателните отговори...това за 600$ отпадаПубликувано изображениеда я чакам сама да изгориПубликувано изображениепак не става..направо ще ми избоде очите..полудявам още като дам на контакт....та....май ще се сваля табло и вадене на лампичката(българска работа)Публикувано изображението без това и една друга е изгоряла от към бензина..та..проблема е че тука като ги знам какви "майстори" са....ама няма как...мерси още веднъж..поздрави от слънчев Кипър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Употребявана възгкавница няма да струва много и се сменя лесно.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Употребявана възгкавница няма да струва много и се сменя лесно.....

 

Няма да струва "много" сигурно в БГ. колега...ама тука са с голямата брадваПубликувано изображениеПубликувано изображениеможе би един ден ще си поставя....както и да е засега се задоволих само с махане на лампичката и ми постави едно прилично CD(от него)...еликтричаря..и го закичех с 150 евракаПубликувано изображениекакто казват гърците .."кало пасха"'Публикувано изображениенаправих и едно пълно обслужване(масла,филтри,ангр.рем.водна помпа,спирачки...)още 350Публикувано изображение...но кани(стига)...сега вече само мръсна газ.....и така..до скоро..поздрави на всички от форума от слънчев КипърПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ebay.co.uk комплект еърбег за HRV (двете "пазарски чанти" дето се надуват плюс блока за управление) се продават за около 50 паунда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...