Jump to content
mitko vtec

Пътуване за НС-София

Recommended Posts

Здравеите колеги и колежки.Мисля че е време да си направим някаква среща за пътуване към Хисаря.За 28.6.13 (петък) някоя голяма група Хонди да тръгнем за Националната Среща.Миналата година сборна точка беше Лукоил до Овердраив.Ако има желаещи да се организираме с някакъв час и да се срещнем.Освен ако нямате и други предложения за тръгване.Моля пишете за час и място на срещата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,От една седмица се каня да пусна тази тема и време не ми остана. Предлагам и тази година да е като миналата. 10ч Лукойл до Оувърдрайв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трифоне, ти тръгни по раничко, че да те настигнат по път, иначе ще изостанеш много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти хубаво ще го настигнеш ама ако знаеш как хубаво се бяха заложили на магистралата вчера и днес.10 часа звучи добре, тъкмо сме там за обяд, да махнете тапите от гърнетата да бутнем тунела :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! Миналата година не успяхме да бутнем тунела. Дано тази година се справите. ;)Лек път и карайте разумно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трифоне, ти тръгни по раничко, че да те настигнат по път, иначе ще изостанеш много Публикувано изображение

 

Ники, скоро ще дойде и твоя ред Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) За да не пускам друга тема ще питам в тази. Има ли някой, който ще пътува в събота сутринта за НС, и има 1 свободно място за мен? Ще си делнем горивото :) За предпочитане е да си пътува обратно на същия ден. Мерси предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Аз ще тръгна в Събота сутринта и ще се върна вечерта. Проблем е, че ще гледам да стигна за шествието, което значи тръгване към 7:00. Ако не си намерил с кой да пътуваш пиши на лично или нула898шест029девет5 (ако не ти вдигна на момента ще те търся вечерта, че не винаги мога да говоря).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 10ч остава ли си за петъка ????Че да се засилвам и аз с тази група:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да остане така 10 часа на Лукоила до Овърдраив.Да останем до към 10:30 на по кафе и да изчезваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...