Jump to content
gogo_crv

ОТ КЪДЕ ДА СИ КУПЯ ИЗГОДНИ РЕЗЕРНИ ЧАСТИ ЗА ХОНДА CR - V, 2007, DIESEL?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте хондаджии,днес си регистрирах хонда crv 2007г, дизел, 140к.с., нов внос е.Намирам се в София. След регистрацията ходих на диагностика в БУЛТРАКО и ми наизкараха едни неща за смяна. Да му се не видят италианците, страшни мурдари, нищо не са поддържали. Та имам нужда сега от следните резервни части и консумативи:1. масло 6 литра 0W30 за дизел2. маслен филтър, въздушен филтър, поленов филтър и горивен филтър3. масло за скоростната кутия4. масло на задния диференциал5. спирачна течност6. масло в хидравликата7. антифриз зелен8. Задни биалетки, 2 бр.9. Тампони на предна стаблилизираща щанга10. Маншони за предни амортисьори 2бр.В Бултрако ми обявиха едни цени за части и за работа ум да ти зайде. Сигурен съм, че има магазини, в които частите са по-евтини и не са боклуци, относно работата не знам вече.Молбата ми е ако може да ме насочите за по горе изредените консумативи и части от къде мога да ги взема и естествено ако имате и доверени сервизи да споделите ще съм ви много признателен :rolleyes:

Редактирано от gogo_biss
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое от всичките тия нещата без номера 8,9, и 10 нямаше да смениш,ако я бяха "поддържали"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миямото, ако ще се дразниш и нямяш чувство за хумор по-добре не се исказвай.Естествено, че всичко се сменя с времето и бих ги сменил. Тъпото е, че не са смяняли маслото на мотора явно отпреди доста.Маншоните на предните амортисьори също не се знае от кога са скъсани и може да заминат амортисьорите от тъпотия. Аз бих ги сменил веднага ако се бяха скъсали при мен........както и да е

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На хидравликата слагай само оригинална хидравлична течност Хонда PSF.Масло Мотул или Хонда пък и много други добри стига да са доверени.Масло скоростна кутия пак оригинал за предпочитане Хонда MTF.За филтри,маншони и тампони си поръчай най добре оригинални от общите поръчки които правят тук в форума.Директно от Америка на добри цени.Разгледай в раздел поръчки от чужбина.Или от Бултрако.За сервиз в София ОМБРЕ СЕРВИЗ.И честито много безаварийни от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,Влизаш в раздел платени обяви, и действаш. Разглеждаш кой от колегите, с какво се занимава, на какви цени го предлага, избираш, звъниш. Сигурен съм, че ще намериш това, което търсиш на половин цена, в сравнение с Бултрако. Другия вариянт е да чакаш общите поръчки, но до колкото разбирам бързаш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...