Jump to content
Ra3oR

Сивик 6ген. Ключ

Recommended Posts

Изгубих чипа на ключа какви опции имам мога ли да сложа копче или нещо друго или само с нов чип може ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагаите че аз си изгубих ключовете. Имам само червен ключ с които мога да отварям врата без да пали защото не е програмиран.Какво да правя за да спестя 80-100 лв за програмиране?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами имаш 2 варианта .. 1 ния е да си платиш обучение ( не съм сигурен въобще дали в червения ключ има чип ) 2 рия е да отидеш да ти обучат ключ но без такъв от който да прочетат цената няма да ти хареса 3 тия е да си намериш ключ и имобилаизер към него успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги да питам и аз. Имам червен ключ как може да се разбере дали има чип в него?

Редактирано от kosio76

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се оправих лесно.Като ми казаха 300 лв за нов чип и кфо ли не там процедури и направо взех че си немерих ключа ,които беше паднал в едни обувки.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ти е момента да дадеш 40 лв и да си направиш резервен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам резервен червен ключ , с него да паля ми казаха че струва 80 лв програмирането.Кажи колега как да се размина с 40?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кви са тия цени за обучение...... мене тука в СТЗ ми го направиха за 55 лв направо нов клщч обучен научен с него карам вече 3 години....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте изжинявам се че ползвам вашата тема, но неможах да си пусна нова.Имам един голям проблем.Преди 7месеца реших да си сменя двигателя на хондата д14а4 японка с д15з8 англичанка,наложи се да сменя компютъра,след което ми изолираха имобилайзера. Общо взето вече всичко по колата ръботи,но не отива ток към дюзите.Някои ако може да ми помогне моля пишете.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предварително благодаря .Ако някои знаи каде в Пловдив,могат да ми програмират резервния ключа за по малко от 80 лева нека сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли начин да го направа някъкси със копче което да изклуючва имубилаизера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли начин да го направа някъкси със копче което да изклуючва имубилаизера?

Имобилайзера се неутрализила не чрез монтиране на допълнително копче, а чрез платка-емулатор, която се монтира на мястото на платката на имобилайзера в ECU-то на двигателя. Нещата не са толкова прости!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...