Jump to content
Honda80

малко място за дългите ми крака

Recommended Posts

здравейте, Имам един въпрос надявам се някой да може да ми помогне.Карам Хонда Акорд 2004 година, с 4 врати. Сравнително дълъг съм и някак си не мога да си опъна краката както трябва докато карам, което ми се струва странно за кола с такива размери. Не ми е особено комфортно така особено на дълги разстояния. Интересно ми е дали има някакъв начин седалката да може да се върне поне още няколко сантиметра назаде за да ми е по комфотрно. Говорих с Хонда, те ми казаха че не могат да ми помогнат, при сервиз Омбре също питах но за съжаление и там не могат да ми помогнат.Ще съм благодарен ако може да ме информира някой с нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да я свалиш максимално надолу и назад. Колко си висок?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш седалката оглеждаш релсите от доло и ако ,давам пример само е на ушета като 5та например .Режеш местиш на пред с по една планка и те така.Ако ти се занимава свалия и снимаи релсите отдоло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.90 съм ама имам доста дълги крака явно. Свалил съм седалката максимално надолу и назаде разбира се. Fenabg, не съм сигурен че те разбирам съвсем ясно, можеш ли да поясниш малко по точно какво имаш предвид?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

fena има предвид да се преправят стойките ти с една идея да са по-назад, със заваряване на допълнителни планки!

Редактирано от Golf-Assassin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се сетя за по-просто, безплатно и практично решение от това:-Прибираш волана максимално към таблото.-Регулираш в максимално прибрано положение "лумбалната подкрепа" на седалката.-Започваш да свикваш с все по-изправено положение при шофиране, а не полегнало.Имам приятели, колкото теб и по-високи от теб, които не са ми споделяли подобен дискомфорт , когато разглеждаха и пробваха моя Акорд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...