Jump to content
barsi

Части за сивик 5та и англишманка преди фейса

Recommended Posts

След разчистването на мазето има и няколко чарка за продаване в тоя раздел : Преден ляв калник за английски сивик преди фейса с лека забележка . Търся му 30 лв . http://img856.imageshack.us/img85Гредата , на която се закача рейката и тампона на скоростите . Някой му викат магаре . Някой мозък ми беше заварил тампона , преди да купя колата и сега , като тампона се скъса , беше свалена . За щастие , беше заварен така , че да може да се поправи и единствената такава греда , която намерих , вече не ми трябва . Гредата е от 5та хеч , но става и на англичанка . Търся и 50лв . Толкова я взех . post-6398-0-31166700-1370808021.jpgpost-6398-0-74185400-1370808210.jpgМалко сиво барче от сивик 5та - 10лв Кутия с въздушен филтър вътре и резонаторите за д15б2 . Предполагам , става и за други сивици - 30лв . post-6398-0-83470200-1370808336.jpg Снимката на кутията нещо форума не ще да я качи . И за финал - оригинално гърне от RSTI . Има леко предрънкване като се разклати и тръбата към него е поръждасала . Ама за 20лв - толкова . Пак не ще да ми качи снимката . Който има интерес - ще му я пратя . Иначе , след 7 дни , ако е поправен бъга ше я кача . За контак :На лично 0883 358 338 Илиан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ьп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калника замина.Другото е на пазара все още на цени без конкуренция- пречат ми в мазето и пазарлъка е отворен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...