Jump to content
barsi

Железни 13ки / 5та ген/ и патерица 14ка 4х100

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте , Правя си пролетно почистване на мазето . На пазара излизат 4 железни джанти за сивик 5та . 13ка са . 4х100 . В добро състояние . Не са криви . Просто последните зимни гуми ми ги дадоха с джанти и тия са ми в повече и само ми взимат място в мазето . Имам и 14ка патерица . Пак с тези размери . Става и за кола с 13ки и за кола с 14ки . Удобното е , че не ти взима целия багажник , като е сложена газовата на мястото на гумата . Цени :Железните джанти - 20 лв. / бр.,Патерицата - 35 кинта Комплект 100лв . Намират се в Перник . Не е проблем и да се доставят до жк " Младост " в София всеки работен ден . За друг квартал пак не е проблем . За останалите градове - куриерска фирма по избор на клиента . Ето и снимки . При интерес може и по - детайлни да направя .За контакт :На лично 0883 358 338 Илиан се казвам . post-6398-0-77441200-1370807138.jpgpost-6398-0-91693200-1370807267.jpg

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ьп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъп. Патерицата за 20лв , Джантите за по 15кинта . 60лв комлект . Приемам бартер за зимни гуми 175/70/ 13ки - 2бр ми трябват . Отделно приемам оферти на лични .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключ. Заминаха си джантите. Да им се радват новите собственици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...