Jump to content
pastora063

Проблем със стоповете на Сивик Хечбек 4-та

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте ,колеги !

Нов съм във форума вчера се регистрирах. Имам проблем със стоповете на хондата ми 4-та ген. Американка Д16А9. Закупих я преди 2 месеца и досега никакви проблеми съм нямал ,освен това ,че счупих скоростната кутия ,ама то за това аз съм си виновен (вече е оправена).

Та проблемът се изразява в това ,че след като сложих оригинално CD от Сивик 6-та (96г.) станаха две неща : първо ми панда акумолатора и второ ми замасиха задните светлини (габарита и спирачката).Смених акумолатора,махнах CD-то и нищо пак си светят , докато не откача клемите.Днес ходих при този същия човек дето ми направи CD-то и му казах да оправи отечката,следователно сега вече няма теч,но стоповете пак си светят постоянно и то ЯРКО,не е като да мъждукат ами ярко си светят.

Само да поясня, че не можах да намеря оригинална букса за CD-то и майсторът изведе евро букса.

Та въпросът ми е яко ли се цакнах и това мога ли аз да си го оправя или трябва на жичкаджия да я водя.

Моля Компетентните да пишат,че ми се пече яйце на .............Публикувано изображение/>

Благодаря предварително!!!

Редактирано от pastora063

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш един кабел при буксите за плеъра който е за габаритите, провери да не би да подаваш + на него и за това да ти светят постоянно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш един кабел при буксите за плеъра който е за габаритите, провери да не би да подаваш + на него и за това да ти светят постоянно.

....как трябва да изглежда този кабел (какъв цвят) ,защото аз изобщо понятие си нямам от жици ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен със черно би трябвало да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен със черно би трябвало да е

Замериха ми го днес и нищо ,в смисъл няма + там.Други идеи от какво може да е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,благодаря за отзоваването!!!Реши се проблема със стоповете срещу 20 лв.Н еми казаха от къде беше проблемът,питах 3 пъти и са праят на луди и аз спрях с въпросите.Но както и да БЛАГОДАРЯ ;)Ако някой от админите види тази тема може да я трие вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...