Jump to content
Guest Daisy

Нов член на клуба

Recommended Posts

Guest Daisy

Привет на всички!

Днес се сдобихте и с нов член (макар да не ми е много ясно дали вече съм член). Един доброжелател ми остави уеб-адреса на предното стъкло на колата, докато си почиваше на един паркинг - да си призае който го е направил! :(

Във всеки случай БЛАГОДАРЯ!

Прегледах повечето форуми, но така и не ми стана ясно къде и как трябва да се регистрирам като член на клуба, къде се провеждат срещите и как да науча за тях и т.н.

Много моля да хвърлите повечко светлина по случая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Привет на всички!

Добре дошъл :D Чети и ще ще разбереш всичко :( Елате повече :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

4лен си 4лен не се претисняваи само 4е си още малак 4лен тряба да си даваш редовно мнението и ще пораснеш много голям 4лен /шеги4ка за хората с не до толкова 4исто под сазнание /надявам се никои да не обидя :(:D:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda
:( Добре дошъл (дошла ?).Щом вече даваш мнения, щом си регистриран потребител, значи вече си ЧЛЕН ОТ КЛУБА :D:D Относно срещите - като им наближи времето ще се разбере за тях :( Както казват колегите - бъде редовен читател (най-малкото) и ще разбереш :D:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin
Отговорено (Редактирано)

Привет и от мен.Един въпрос - Коя генерация е Сивик-а. Много им се радвам на хората със Сивик 1.6 VTEC :(:(:D Хубаво е, че ставаме все повече и повече :D:(

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добре дошъл!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Здравей добре дошъл(ла)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Ха здрасти и от мене.Обясни на колегите си за колата че ги тачим тия моторчета много.На стъклото викаш а,и мен горе-долу така ме зарибиха и взех че си купих Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

Един въпрос - Коя генерация е Сивик-а. Много им се радвам на хората със Сивик 1.6 VTEC :(:(:D

Ами знам ли, предполагам последна генерация. Купих си това съкровище чисто новичко преди около месец (но съм си стар хондаджия де :D )!Моделът е фейслифт 2004 и е истинска МАНИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ! Най-после сбъднах детската си мечта да карам чисто нова Хонда :( Честно казано падам си повече по TYPE-R, но не ми се чакаше 5 месеца за него, а и цветовете, в които се предлага са само три....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Купих си това съкровище чисто новичко преди около месец

Честито, колега!Печелиш титлата за най-нов клубар. Тоест най-нова кола в клуба!Надявам се, да не ти е скучен форума, тук основно за ремонти говорим, пък ти си още много далеч от тези неща.Да ти доставя много радостни и безгрижни километри колата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin
Отговорено (Редактирано)

Един въпрос - Коя генерация е Сивик-а. Много им се радвам на хората със Сивик 1.6 VTEC  ;)  ;)  :D

Ами знам ли, предполагам последна генерация. Купих си това съкровище чисто новичко преди около месец (но съм си стар хондаджия де ;) )!

Моделът е фейслифт 2004 и е истинска МАНИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ! Най-после сбъднах детската си мечта да карам чисто нова Хонда ;)

Честно казано падам си повече по TYPE-R, но не ми се чакаше 5 месеца за него, а и цветовете, в които се предлага са само три....

;);):(:(:D;):P;);););););););):(:P:D;):P;):P

 

Абе, колега, ти ме уби бе !!! Аз ше ти стана фен на тебе. На следващата среща да я довереш Хондичката, че искам да я видя по от близо и да я щракна тук таме. Видях веднъж на околовръстното една такава синя и отстрани пишеше VTEC DOHC. Досущ като тази:

 

Публикувано изображение

 

Нямаше една драскотинка по нея. Беше като излязла от завода.

 

I'm in love ... ;):P

 

П.П. Какъв цвят е ?

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

Нямаше една драскотинка по нея. Беше като излязла от завода.П.П. Какъв цвят е ?

:(:D И моята изглежда като току-що излязла от завода (засега :( )Цвета й е светло зелен металик (Cool Jade Metalik) и е наистина уникален! Няма друга такава кола в BG! Умирам си от щастие, а и нямам вече търпение да ви се изфукам с нея :( ! Само кажете кога е следващата среща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Привет колега :thumbs1:Дано стават повече хората като тебе с нови коли в клуба (защото преобладаващи сме май с по-стари колици ..... that's reality )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

ами честито колега:thumbs1: и аз почвам да си събирам за type r ili civic si, ако имаш път към варна можем да организираме една среща в твоя чест да видим колата:drunk: тука има 2-3 из града много им се радвам като ги видя, но зелена наистина няма :beer::fun: да ти е честита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

поздрави и честито!!!:drunk::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude
Отговорено (Редактирано)

Честита нова кола и си добре дошъл в клуба.само да те предупредиа-сложи си нещо на седалките за следващата среща,защото маса народ ще се катери по тях :thumbs1: базикът настрана-пожелавам ти много безаварийни години и километри с новото ти зелено бижу.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Ммммаа мноо яка,мнооо :thumbs1: .Сигурно ги праиш да си говорят сами разните фукльовци на пътя !Само готени мигове -и...........Rock'n'roll :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Здравей и добре дошъл. ЕВАЛА :thumbs1: за новата колица и се надявам собствениците на нови ХОНДИ да се множат във нашия клуб. А можеш ли да качиш снимка на твоята красавица да я поогледаме малко ?? И както обича да казва колегата F18 Hornet - Само готини мигове -и...........Rock'n'roll - :beer::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Честито и от мене колега , пожелавам ти моменти на щастие и удоволствие с тази малка красавица :fun: И както казаха по-горе колегите ти скрий им топката на отворковците :drunk::beer::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

да ти е честита и добре дошъл в клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Novev

4естито и от мен-да и се радваш много години!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

ако имаш път към варна можем да организираме една среща в твоя чест да видим колата:drunk: тука има 2-3 из града много им се радвам като ги видя, но зелена наистина няма :beer::fun:

В петък пътувам за Варна, но още се чудя дали да пътувам точно с тази кола. Като знам как варненските чораджии обичат колите със софийски номера :D Малко ме притеснява да не й се случи нещо неприятно... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Да си я караш със здраве мнооооо готина кола това трябва да се види :drunk: Да я вземеш на някоя среща ще е супер да и се порадваме, че наистина са малко новите коли :beer::thumbs1: а по хубаво от нова Хонда здраве му кажи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

Привет на всички!Един доброжелател ми остави уеб-адреса на предното стъкло на колата, докато си почиваше на един паркинг - да си призае който го е направил!  :drunk:

хаха аз бях! беше спряна на Раковска до френската а web адреса беше написан на ръка на едно листче, нали :thumbs1::beer: сори че беше малко грозно ама много бързах че ме чакаха сума ти народ. колата е страшна!!! много се радвам че съм помогнал да станеш част от нас. нямам търпение да се видим на някоя среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

хаха аз бях! беше спряна на Раковска до френската а web адреса беше написан на ръка на едно листче, нали :thumbs1::drunk:

:beer::fun::D Е много ти благодаря! Направи ми голяма услуга!Ужасно се радвам, че колата ти е харесала, а представяш ли си на мен как ми харесва! Надявам се да се видим скоро. Ако знаеш само как я чакам тази среща... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Честито и от мен, нищо че съм с нисан аз съм си фен на хонда :drunk: е не че имам нещо против да карам и скаилаин или 350 Z , пожелавам ти догодина да си вземеш таип р. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...