Jump to content
Emo1234

Може ли да споделите какви са техническите изисквания

Recommended Posts

Колеги търсих но нищо съществено не намерих. Та какви са изискванията в клас модифицирани.Клетката каква трябва да бъде? може ли и с правена и как да бъде направенаГоривен резервоар? Трабва ли да е от по специални метали.Ел инсталацията и акомулатора като е отзад?Общо взето всичко Благодаря ви за вниманието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изискванията са направо смешни... Трябва да имаш работещи стопове, добре укрепен акомулатор, който е покрит с нещо и добре закрепен пожарогасител, близо до шофьора. Друго никога не са ми проверявали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добре. Значи в ДСБ може да се кара и с правена клетка.Благодаря ви за съдеиствието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва добре ма гледам прегледи застраховки :( ,а аз мисла животното дса си го влача на платформа и да нямам такива неща .Кво правим ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има застраховки за 3 дни точно за такива случаи. Преглед с клетка едва ли ще минеш. В дсб серите трябва ли да има и преглед автомобила в клас модифицирани? Иначе има вариант и да си е редовна за пътя но трябва да се мине технотест и застраховката да е за састезателен автомобил става дебела сумата :)Но и аз ще ч тегля моита на колесар ако стане, че с теч платформи голям филм прегледи книжки....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Никакви такива момци. Много коли идват на платформи, а и това е писта, а не път отворен за обществено ползване. Колата трябва да е технически изправна,а не с документи ;)/> Повтарям - гледат да имаш пожарогасител наблизо, да имаш стопове и акумулатора ти да е добре окрепен и покрит с нещо, абсолютно нищо друго не гледат. Хубаво е картерната вентилация да си я направите с оил кечър, та да не текне по пистата и да се подхлъзне някой ( това са ми го казвали на преглед ).

Редактирано от Sisqo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...