Jump to content
Guest TheDevilTwin

Разширяване на сайта

Recommended Posts

Guest TheDevilTwin

Напоследък в главата ми се върти идеята да спретна един сайт, изцяло посветен на автомобилите Хонда, в който да присъстват информация, технически данни и снимки на всички модели, произвеждани от фирмата. Мисля, че не е толкова трудно да се направи такъв сайт, но искам да знам, дали има смисъл да се захващам с неговото създаване, при положение, че такъв вече съществува. Ако има привърженици на тази идея, нека да кажат, какво ще е най-добре да се направи:Да се направи отделен сайт или да се разшири този.Според мен идеята е добра. Оставям на вас да решите, дали да започна с нейното осъществяване. :D:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

ами и аз си мислех същото, според мен има смисъл стига информацията да е точна, сякаш е по-добре първо да е отделен саит и после ако го харесат всички винаги може да се прехвърли тук. Ако мога да помогна с нещо за сайта казвай :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Да се разшири този !Ама от много хубаво глава не боли-който може -прави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

В момента разполагам с информация за моделите, технически характеристики и малко снимки. Тези неща не са голяма сложнотия. Проблема е, че не разбирам, кой знае колко от уеб дизайн. Може би точно затова ще ми е нужна помощ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet
:angry: Ами да видим кво ша кажи господина от Викторианската епоха :( аз съм железар - не компютърджия. :blink::D .Да живее монархията-ха ха хаСигурно има и други софтуерни спецове тука.На мен ми липсва некъв такъв сайт и идеята е много готена ,ама съм сигурен ,че и на администратора му е минавала през главата. Време ,интелектуален труд,пари ,нерви-де да знам......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Май ще е по добре да се разшири този а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Тази тема вече е дискутирана и на срещи и във форума ако не се лъжа. Има много хора, които се занимават с HTML и дизайн. Ако имаш трудности мога да помогна - по имейл или icq. Просто го направи. Ако стане добър информативен сайт ще се намерят хора, които да му направят лъскав дизайн и да го сложат тук.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Човек да изчезне за малко и веднага ви идва клубен ентусиазъм. :( Казвал съм го и преди, когато е възниквал този въпрос, казвам го и сега - всичко е възможно, стига да има време и желание. А предвид, че сега съм в Бургас в една хотелска стая и нетът ми тече през мобилен телефон и се потя над лаптопска клавиатура, някакси не мога да съм 100% на линия за поправки и разширяване на всичко хондовско по сайта/форума ни. И галерия ще има, и инфо за автомобилите ще има, всичко ще има, просто няма как да е на момента. Айде със здраве. Който е в Бургас и му се ходи довечера на концерт, да заповяда в Летния театър, да се огледа за най-грозния и да дойде да ми каже здрасти. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel
:thumbs1: Викторе - между другото имаш ли място за един брой багаж по посока на националната среща :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...