Jump to content
vegas_s

Проблем с централното Accord 07

Recommended Posts

Здравейте , нов съм в отбора .От скоро съм с Акорд комби 2005 и централното на шофьорската врата отказа . Искам да попитам дали някой се е сблъсквал с този проблем и дали е причината в актуатора.Поздрави от Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,проблема ти 100% се казва актюатор, стува към 140-150 лв при вносителя и около 20$ в e-bay. Кумът ми преди един месец го взе от там.Има го и в hondapartsnow.com чрез общите поръчки от САЩ.Поздрави от София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е не точно механичната част на актуатора ,а ш..ното виетнамско електромоторче в него и по точно пародията на четките му.Ако си сръчен в ръцете можеш да разглобиш актуатора и да зачистиш пластините изпълняващи роля на четки(ако не са свършили съвсем) или да приспособиш четки от друго моторче.Тук поправка на акт. е описано как става точно със снимков материал,но иска регистрация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попрочетох в руския форум и напълно се убедих, че ще го оправям сам.Идеално , щом се освободя малко го разглобявам и ще пиша за резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дясната врата отказа , но тя изобщо спря да реагира на централното. Утре ще е денят Х, ще пиша какво ще се получи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес оправих и двете врати.Актуаторите вече бяха отваряни и моторчетата сменени. Проблемите се оказаха механични, на еднада врата спукана спойка на вече смененото моторче.Другата ,остта на моторчето се въртеше свободно в червяка. Това не ме спря да им направя профилактика на колекторите и четките, имаше защо.Всичко е доста лесно за манипулиране ,личи си ,че е помислено и за ремонт.Поздрави от Пловдив.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, ако не дай си ми изляза такъв проблем ще те питам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...