Jump to content
Haidut

Надежден магазин в София?

Recommended Posts

Колеги,от съвсем скоро съм собственик на Хонда ЦР-В -1.Моля споделете къде в София има магазини където продават качествени части за Хонда.Неискам да пазарувам по интернет,дайте ми конкретни адреси на магазини в София или телефонните им номера! Мерси предварително..!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,от съвсем скоро съм собственик на Хонда ЦР-В -1.Моля споделете къде в София има магазини където продават качествени части за Хонда.Неискам да пазарувам по интернет,дайте ми конкретни адреси на магазини в София или телефонните им номера! Мерси предварително..!

Абе вие сте егати пичовете,никои ли няма да вземе отношение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,от съвсем скоро съм собственик на Хонда ЦР-В -1.Моля споделете къде в София има магазини където продават качествени части за Хонда.Неискам да пазарувам по интернет,дайте ми конкретни адреси на магазини в София или телефонните им номера! Мерси предварително..!

Абе вие сте егати пичовете,никои ли няма да вземе отношение?
С риск да направя реклама ти препоръчвам drivebg.Пазарувал сам от тях изключително много пъти и всеки път момчетата са точни с всичко,а и цените са приемливи.Също така мога да ти вметна и eftini.com . Момчетата ми докараха окачване от германия точно по каталог за Сивика без грешка,проблеми или забавяния.Само ще ти дам един съвет към такива сайтове:Винаги когато поръчваш нещо направи го с наложен платеж + "Виж преди да платиш".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие сте егати пичовете,никои ли няма да вземе отношение?

Ако попиташ 10 различни човека, ще получиш 10 различни отговора на твоя въпрос. Всеки пазарува от там, от където вече се е убедил в качеството на продаваните части.Големите вносители на японски части в БГ са известни на всички. Сам си избери от кои да пазаруваш.Ако пък предпочиташ да пазаруваш онлайн, внимателно си подбери доставчика. Има общи поръчки на OEM части, може да се включиш в тях. Просто разгледай форума. Ще откриеш нужната ти информация.Аз лично не се ангажирам със съвет. За толкова години от както карам хонди, вече съм си направил изводите за всеки един магазин, и знам точно от кой какво да си поръчам. Един ще ми достави качествен съединител, друг - хубави свещи, трети - отлични накладки и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгваш по Симеон и си избираш магазин. Там има няколко. Пазарувал съм от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не пропуснете и факта , че качествените части не са без пари.Магазини наистина има много но болшинството от хора търсят евтинийка а някой после дори хранят как шарнира тропа след 2 месеца или кормилният накрайник тропа на 4тата седмица..Всичко хубаво е и по-скъпо :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет винаги гледай цените на оригиналните части аз така няколко пъти си взимам оригинални части с по 5-10 лева по скъпи от ментетата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...