Jump to content
nedjalko1

Хонда Сивик Анг.98г 1.6 - Скорости

Recommended Posts

Здравейте колеги, забелязах едно съкане в скоросната кутия при вкючване и при смяна на 1-2 по дупките най се осеща, все едно съединителя не е отделил на пълно (но той е ОК) или има някакъж тампон скъсан, не мога да го определя. Дори като карам с 20 30 км. И при натиснат саединител сменя 3 4 се чува едно Цък ЦЪК, без да пускам съединителя. Някои ако има идея от какво може да е ... ще съм благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам този проблем колега става въпрос за сивик D16y2.Няма да е от тампони огледал съм ги всичките.При мен цъкането по скоро идва някъде под волана.С нетърпение чакам някой да даде компетентно мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам този проблем колега става въпрос за сивик D16y2.Няма да е от тампони огледал съм ги всичките.При мен цъкането по скоро идва някъде под волана.С нетърпение чакам някой да даде компетентно мнение.

Омбре прегледа колата, каза че цъъъъкка нето при пускане на съединителя и при превключване , при залюляване на колата на скорост е вероятно от лагери на деференциала, но каза да карам смело така, ще изкара поне 60 70 хиляди, вика да не се втелясвам, било минимално, иначе за ремонт вика около 500лв. за смяна на лагерите в скоросна котия и деференциал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...