Jump to content
topway

Леек тунинг на D15Z6

Recommended Posts

Здрасти на най-пеканите и умните пичове !!!

От скоро се въртя във форума и чета какви ли не интересни неща(личи си че тука има пУтенциал).Повода да съм тук е че скоро си купих хондичка 1.5 VTEC 96г (жаба) 114кс. Дезертирах ...така да се каже от форд Публикувано изображение (старата машина беше такава) .

Наумил съм да подсиля леко (като за начало) жабата....чета за разни колектори (4-2-1), дросели и т.н. Ще се радвам ако дадете воля на въображението си и споделите по-подробно как,откъде,какво,кога и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростна кутия , 4-2-1 спортен и генерация дуго не ти трябва ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фена е прав. Всичко по-нагоре от това е неоправдана инвестиция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ...това го разбрах.-приблизително колко струва кутията и по-изгодно ли да взимам нея? Четох че могат да се вземат колелетa от кутия на CRX ?!-колектора каква пачка е ?! след 20 минутно ровене в нета ...не успях да намеря такова животно за продан.Генерацията е лесна ...мисля да е фи50 ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти хубаво си чел за колелетата ма нестава взимам и готова щот са различни ,а можеш да ползваш само 3 и 4та то па и дуго ти не трябва .Колектор е около 220 кинта НЮ ,кюнцита на 50 са и почти идеално .От мен да мине :D 54 .http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=84976&pid=1057346250&st=0entry1057346250 Те тука мо си четеш и следиш за кутийте .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ebay колекторите са около 200лв или малко над 200 зависи ти ли ще си го поръчваш (съответно колко е доставката) или ще си вземеш тук от БГ има и нещо друго + тези неща които са ти написали колегите, което може да направиш да си изолираш ЕГР-а има теми и писано доста ;)/>

Редактирано от linejka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за информацията Публикувано изображение ...много бих искал да тургам снимки у темата по прогреса, ама най-вероятно ще се провлачат нещата ....Ако искате заключвайте я ...ако ли не , ще добавям новости подробно документирани Публикувано изображение от аматьорския тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...