Jump to content
Kudruv

И аз в клуба

Recommended Posts

Добър вечер колеги! От 5 дни съм горд с Англичанка!

Немога да Ви опиша с какъв кеф се хваля,нищо че колата е '95 година

Изчетох сумати теми преди да я купя. Оказа се че и мой колега от Субару клуб има същата,така че предполагам няма да задавам тъпи въпроси занапред.

Много съм доволен,особено от разхода...

Другата ми кола е Субару Леоне(което няма нужда от коментар-лека кола,ама джип).Това е голяма болест също...! Нооооо разход от 12/100 до около 17,7/100 бензин градско според сезон и разстояние не ми допада за кола. То си остава танк мания за зимата!

Имах нужда и от лека кола. По-добра за мен от Хонда няма!

Двигател D15Z3.За 90-те си коня върви на пушка! ...е такава 2ра скорост няма от 20 до 90 все на втора...

Мисля малко да я пипна визуално,да и поотнема "пенсионерското"(да не ми се разсърди някой само за определението),но без пернишки неща!(да ме прощават пак не е обида,просто е станало нарицателно)

 

П.П. Използвах момента в КАТ да си извадя и златния талон,така че от днес се присъединява един редовен шофьор повече тук....хахахахахахахахаха....или поне що годе редовен. Публикувано изображение

 

Поздрави и се надявам скоро да се срещнем!Публикувано изображение/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.Малко или много всеки фен на японска марка е и фен на японските коли като цяло.Много безавариини километри с тези чудесни автомобили ти желая.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и безаварийно :cool:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега много безаварийни километри.

Редактирано от jokeraaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, желая ти много безаварийни километри и само да те радва и да продължаваш да се хвалиш нея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, много безаварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!Много безаварийни километри!Аз имам същата от 1 година и съм много доволен за сега.Дано и при теб да е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни.Аз карах D16Y3 никъкви ядове,сега съм сD15Z6-без ядове слава на Бога.Поздрав

Добър вечер колеги! От 5 дни съм горд с Англичанка!

Немога да Ви опиша с какъв кеф се хваля,нищо че колата е '95 година

Изчетох сумати теми преди да я купя. Оказа се че и мой колега от Субару клуб има същата,така че предполагам няма да задавам тъпи въпроси занапред.

Много съм доволен,особено от разхода...

Другата ми кола е Субару Леоне(което няма нужда от коментар-лека кола,ама джип).Това е голяма болест също...! Нооооо разход от 12/100 до около 17,7/100 бензин градско според сезон и разстояние не ми допада за кола. То си остава танк мания за зимата!

Имах нужда и от лека кола. По-добра за мен от Хонда няма!

Двигател D15Z3.За 90-те си коня върви на пушка! ...е такава 2ра скорост няма от 20 до 90 все на втора...

Мисля малко да я пипна визуално,да и поотнема "пенсионерското"(да не ми се разсърди някой само за определението),но без пернишки неща!(да ме прощават пак не е обида,просто е станало нарицателно)

 

П.П. Използвах момента в КАТ да си извадя и златния талон,така че от днес се присъединява един редовен шофьор повече тук....хахахахахахахахаха....или поне що годе редовен. Публикувано изображение

 

Поздрави и се надявам скоро да се срещнем!Публикувано изображение/>

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...