Jump to content
Guest ivailobaltov

На д15з1 може ли да се сложи чип

Recommended Posts

Guest ivailobaltov

Мога ли с чип да вдигна малко конете,и ако може от къде да си го купя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Здравей. Като гледам си нов, което ще рече искаш бързо да почнеш да летиш :ph34r: ама дали ще стане?Предполагам не си пипал друго нищо по двигателя на количката си.Аз (а и предполагам повечето Тунери :D) във форума ще те посъветват да караш едно по едно.Ти чип можеш да сложиш и най-вероятно ще има и ефект, но този ефект ще е много по-голям ако преди това си подготвиш колата за него.Това ще рече:- спортен филтър и тръби, което да ти осигури повече и по-студен въздух към ДВГ.- спортни изходящи колектори, за да има накъде да излиза тоя въздух така да се каже.- - спортна генерация (по-широки тръби и гърне), за да е завършено всичко.- може би тук някъде идва чипа.- тук някъде (а може би преди чипа) идват: хубави спирачки. Защото да се движиш бързо е много по-лесно отколкото да се движиш бавно. Всички знаем, че имаме леки проблеми със спирачките.Та това горе долу исках да кажа и евентуално да ти помогна.Разбира се ако си си наумил чип та чип е ясно, че няма да ме слушаш.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Аз ти препоръчвам изброените спортен филтър и тръбите за него - колектори и генерация,свещи,кабели и на последно място чипа :ph34r: мисля, че за тоя период няма да ти трябват спирачки пресполагам може да се съобразиш с около 10тина 15 коня отгоре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

и като стигнеш до чип-а за съжаление няма да мога да ти помогна. АКО вобще намериш чип за д15з1, то ще е от някоя чуждоземска фирма.... а те 1.5 не го броят за двигател :ph34r: камоли 1.5 икономик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

По принцип трудно се намира 4ип за Д15З1, но не е невъзможно оба4е, както спонена 1нет от 4ужда фирма извън БГ....такааааааааа а може би последното разо4арование ще дойде и с номера на дънната платка на екуто.....е така ми спадна и на мене като си про4етох номера за който ти говоря, има едни екута за з1 които подлежат и такива които не подлежат на 4ипване.незнам какво о4акваш то колата си,но няма да е много.!!!!!Повярвай ми знам колко може да се раздуе З1 защото ве4е пове4е от 1 г и пове4е си 4упя главата с това.

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivailobaltov

Мерси на всички за отговорите.Явно ще трябва да се примиря с вървежа в момента,но е много тежко от б16а1 на д15з1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Мерси на всички за отговорите.Явно ще трябва да се примиря с вървежа в момента,но е много тежко от б16а1 на д15з1.

Ама като влизаш в дупките ти е гот, а :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...