Jump to content
SandokanD14

Амортисьори багажник

Recommended Posts

Накратко багажникът ми се отваря много трудно, та питах в близкия магазин - за моята кола им излизат 2 варианта - единия 100 лв/бройката, който е с някакви планки, и друг 30 лв/ бройката без планки. Разгледах какво е положението в колата, в книжката вярно пише че трябва да се свалят планките, които се намират под кората ( когато се вдигне багажника отгоре), но забелязвам, че самият амортисьор е захванат към планката чрез ставичка (ябълка). Та дали ще мога да мина тънко с тези по 30 лв, като просто избия старите от ябълката и набия новите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега слагай по евтините и внимавай само при слагането,че много лесно се чупят ушетата на амортисьорите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега можеш да си намериш втора ръка за по 10-20 лв. бройката мисля, че не си заслужава да даваш луди пари за такава дреболияПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди месец сменях и аз само че на англичанка. Когато ми ги намираха по каталог първо ми предложиха за японка, затова съм сигурен - във КОСЕР магазина най-евтиният вариат бяха някакви мисля че унгарски, 19.60 бройката. Аз си взех същата марка само че за англичанката. Само махаш пластинката, сваляш, слагаш новия и пълен напред. Поне за сега съм доволен. Като се има напредвид че потърсих във две морги и за един ми искаха по 30 - 35 лв. Дано съм ти помогнал и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...