Jump to content
Guest Patrik

място за националната среща


Recommended Posts

Guest Patrik
Публикувано (Редактирано)

да не стане като с предната анкета да кликнете да видите текущите резултати и да си загубите правото на гласгласувайте според собствено усмотрение пък каквото стане :blink::D:(:D:angry:ПП инфо за местата има тук

Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

абе колеги аз чак сега видях каде се намира това юндолане мислите ли че пичовете от варна им е малко далече ... не е май много коректно щотото ако това е центара на България .... то Атина е на границата :angry: но както и да е де все пак ако повечето гласуват за там там ще е :D аз обаче имам едни спомени от 8 -декмври бяхме във велинград и май пътя не беше много добър до там (ако се минава по същия път де)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

велинград и май пътя не беше много добър до там (ако се минава по същия път де)

Не то4но от там кара6 през Пазарджик и на Белово се отделя6 за Юндола абе дале4ко си е аз ходя всяка година на ралито то минава то4но през Юндола от Габрово е на 220-230км представям си от Варна,Бургас,Ямбол колко ли 6те е за мене нема проблем 6том се ре6и там сум :D:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

абе колеги аз чак сега видях каде се намира това юндолане мислите ли че пичовете от варна им е малко далече ... не е май много коректно щотото ако това е центара на България .... то Атина е на границата :angry: но както и да е де все пак ако повечето гласуват за там там ще е :D аз обаче имам едни спомени от 8 -декмври бяхме във велинград и май пътя не беше много добър до там (ако се минава по същия път де)

Ако ще е точно централно място аз казах преди няколко дена че по централно място от всичките дадени освен Бузлуджа няма.Но то и анкетата ще си каже на каде ще се наклонят мненията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Наистина замислете се пи4ове ....май е доста е дале4ко за хората от Варна и Бургас този Юндол ...а и пътя до там не е много добър ..казвам го от опит ...всяка зима минавам от там по неколко пъти за Банско ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Доколкото си спомням мястото трябваше да е по-централно. А Юндола не е. Аз съм от София и горе-долу съм ОК за там, ама за хората от Варна, Бургас и други по-отдалечени места?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

за мен наистина няма значение каде е но за хората от варна е доста далече.я кажете нещо повече за бузлужа че е по централно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Здравейте!Аз (нарочно) си загубих правото на глас понеже съм пешеходец и не мисля, че трябва моето мнение да помага (пречи) на анкетата. Имам два въпроса:1) колко време ще продължи срещата? 2 дена нали?2) има ли някой тръгващ от София, които има 1 място на задните седалки? Ще се събера и на пейката на CRX няма проблем. :D Мерси много :( Успех с избора на място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добре кат си го загубил я кажи поне как са резултатите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Екстра , местата са уточнени , но за да не останем на сухо , ако не е трудно на някой който може да отскочи из тези места и да направи едно предварително запитване към окръга дали ще имат места , за около 100 човека(примерно) защото остава месец до срещата и редно да се разбере и това :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ами ако ще е на най-централното място, а то е Бузлуджа ако може някой да провери :(!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Простете Pc то ми връзката ми се скапа и излезе 2ро мнениеЦитат:за мен наистина няма значение каде е но за хората от варна е доста далече.я кажете нещо повече за бузлужа че е по централно !!!Benji снимка не можах да намеря но е готино като място стига да знае някой каде може да се съберем около 100тина коли

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

Ами ако ще е на най-централното място, а то е Бузлуджа ако може някой да провери :(!!!

Бузлуджа и Капиновския (сега видях че се пише с а :D ) са еднакво централнидо Капиновския от всякаде е на около 250км. смятах го по една web карта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

До колкото разбрах от приятел за Капиновския пътя е затворен имало съборен мост на самия път и се заобикаляло през некви села 4е и по 4ер път май трябвало да се кара не съм ходил там да го видя на място нека някой търновец да преско4и и да огледа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko
Отговорено (Редактирано)

Ако нещо се организира за Юндола, моля да обърнете внимание на следния факт:от варна, добри4 това са около 500-600 км, мин 6-7 4аса път в този трафик лятото.

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

има ли някой тръгващ от София, които има 1 място на задните седалки?

Аз ще те взема, това не е проблем, ама дано успеем да го уточним това място.А все пак коя е точната дата на събитието? Лято е, не за друго, трябва да се правят плановете за почивка по-отрано :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

А все пак коя е точната дата на събитието? Лято е, не за друго, трябва да се правят плановете за почивка по-отрано :thumbs1:

21 - 22 август тази година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Момчета, обърнете внимание че най-много хора са гласували за Юндола, обаче сумарно местата в централна българия ( Бузлуджа и К.манастир ) събират повече гласове от Юндола а и двете места са на еднакво разстояние от София и Варна примерно. :drunk: Какво по дяволите се опитва да каже тоя - ще попита някой, ми искам да кажа че Централана България е по удобно място за повечето хора - обаче понеже са разделени на 2 места резултата е такъв. Погледнете на нещата по този начин. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

Момчета, обърнете внимание че най-много хора са гласували за Юндола, обаче сумарно местата в централна българия ( Бузлуджа и К.манастир ) събират повече гласове от Юндола а и двете места са на еднакво разстояние от София и Варна примерно. :drunk: Какво по дяволите се опитва да каже тоя - ще попита някой, ми искам да кажа че Централана България е по удобно място за повечето хора - обаче понеже са разделени на 2 места резултата е такъв. Погледнете на нещата по този начин. :thumbs1:

ми ще правим като на президентски избори накрая 2-те предложения с най-много гласове ще се борят да се сабере 51 % но тай като времето напредва може вече да го пуснем това или може и в края на седмицата да дадем време на тия дето не са влизали и не са гласували още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Струва ми се че така ще е по справедливо :drunk: Абе нека и другите да се изкажат, може и това да е моя мозъчна пръдня :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мисля че решаването за място не е проблема , А кой ще се наеме със задачата да резервира места и да отиде до местата да види какви са условията :drunk: После , хубаво решли сме къде ще е мястото,ами като им изтръскаш да кажем ( и дано) 100 места за резервация ония много ясно че ще кажат дайте капаро и т.н. затова човека който регистрира трябва да има поне 1/4 от цялата сума за да резервира местата и после разбира се да му се отплатим :beer: , НО ако няма възможност човека :thumbs1: Има още няколко детайли които са важни и трябва да се решят :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
Отговорено (Редактирано)

Момчета, обърнете внимание че най-много хора са гласували за Юндола, обаче сумарно местата в централна българия ( Бузлуджа и К.манастир ) събират повече гласове от Юндола а и двете места са на еднакво разстояние от София и Варна примерно.  :D Какво по дяволите се опитва да каже тоя - ще попита някой, ми искам да кажа че Централана България е по удобно място за повечето хора - обаче понеже са разделени на 2 места резултата е такъв. Погледнете на нещата по този начин. :drunk:

това е малко тенденциозно :beer: проста математика: Юндола - 14яз Батак - 4Белмекен -2---------------- =20и трите местности са по на няколко километра една от друга :fun: но не там е въпроса, а някой размърда ли се из централна България да организира нещо?на пловдивчани ни е все едно къде,понеже разстоянията до двете основни предложени местности са абсолютно еднакви за нас :thumbs1: Редактирано от Майна 6-та генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Това с Юндола найстина е доста грубо от ваша страна - едно говорехте , друго правите!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

добре де някой да отиде да провери по бузлужа как стоят нещата с нощувките и другите неща някой някаде беше казал че всичко е заето за август ,ако искате да сме само на палатки казваите.но даваите по набързо че времето напредна а има да се оведомят още фенове дето неса в клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добре бе хора.Кудос е мноо прав.Трява малко по-централно да е. Ени феновете от Силистра кво ще прават?Нещо май сме неодрасло за такава среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

аз през цялото време се надявам да е на палатка или да се спи по колите че малко финансите да се пренасочат в друга насока - малко мръвка на огън на барбекю чеверме :pirate: и такива работиаз мога да проверя за капиновския въпроса с пътя дали наистина е затворен и горе долу колко коли ще можем да се саберем там - дали ще има място, но ще го проверя най-рано на 31 защото до тогава съм на море на созопол (ще званя на бургазлиите там да се видим :pirate: )ако някой направи подобно и за бузлуджа ще е супер и ще го гласуваме пакговоря само за тези места щото го виждам че ако искаме да има национална среща трябва да е там макар да ми е се тая като километри - аз съм от софия, даже юндола ми е по близо .. но все пак не сме само софиянци и пловдивчани така че ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Това с Юндола найстина е доста грубо от ваша страна - едно говорехте , друго правите!!!!!!

Майна,единственото което правя е да помогна с нещо за организацията :pirate: Все-пак имаш ли представа,как се организира подобно мероприятие за стотина души? :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Все-пак имаш ли представа,как се организира подобно мероприятие за стотина души? :pirate:

Сблъсках се вече с условията на организирането на подобни прояви :pirate: Ужас.Писах по-горе.Аз обаче не вярвам че ще има повече от 20 човека на тая среща :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Е нали това е идеята, да не се стига до там че да са само 20 човека :pirate: Аз съм твърдо за централна България за да е най-удобно за всички от цялата страна :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

С Юндола наистина ще има доста ощетени отдавна писах че маи най доброто място ще е Бузлуджа или околностите там е най централно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...