Jump to content
pontiac

Съвет за Акорд дизел

Recommended Posts

Здравейте!От доста време съм си харесал Хонда Акорд 2004-2005 г,, дизеловия вариант, комби.От Пловдив съм , и искам да попитам какво вие мнението за тази оферта,защото ми изглежда подозрително ниска.Благодаря предварително.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11352486899535844&f1=details&slink=2q3ji5

Редактирано от pontiac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е нормална. Не е ниска в никакъв случай. Аз наблюдавам този модел акорд, но седановия. За 10 000 лв има доста добри предложения, като годината е същата, но с повече екстри. На запад този тип автомобили ( комби ) са по-евтини от седаните ( в повечето случаи ).Цената е нормална за другото не знам.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , много ми е интересно къде намери тоя акорд за 10 000 лв ,че и много предложения аз не виждам такъв под 11 000 лв:blink:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори.Искам да попитам преди да взема автомобила, има ли значение къде ще го закарам на представителя на хонда , или и в друг добър сервиз могат да ми открият вероятни проблеми.Може би риторичен въпрос, но за всеки случай.Благодаря предарително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...