Jump to content
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

бургас

Recommended Posts

Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

ами седя и се 4удя тук има ли бургаски представители в този клуб или сам само аз ,питах се защото имам познати в бс с хонди а незнам дали са светнати за интересния форум ако има нека пишат 4е да се знаем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

ами седя и се 4удя тук има ли бургаски представители в този клуб или сам само аз ,питах се защото имам познати в бс с хонди а незнам дали са светнати за интересния форум ако има нека пишат 4е да се знаем

ми що не се разходиш до варна като измислим дата за среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

ами да зависи мойе и да стане стига да сам още в балгария щото кам 14 август заминавам изван страната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

ние с dj sprite сме в несебър ( е той е на слънчев бряг).Така че мой да отскочиш някой ден :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

абе някои ден незнам но някоя же4ер може щото аз много 4есто ходя в сл.бряг така 4е може да се видим,ама трябва да се уговорим предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Виктор е в Бургас тудей, елате довечера на концерта, ей. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Neven

Сигурен съм че има и други от Б-с само че не са влизали във форума. Аз например влизам рядко заштото нямам много време, но винаги съм готов да обменим малко опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

на кои концерт каде ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

аз :pirate:))) съм от бс с две хонди .но не те познавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

тва е абсурд мен дори и да не ме познаваш знаесх ми колата с едини огниове е на нашарена отстрани/тва е навазможно половината бургас ме знае а другата познава задо4но :pirate::pirate::pirate::pirate::pirate::pirate: ако някои пат се засе4ем само ми се обади независимо каде е ще се радвам да се запозная с някои от бс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

на силвара сум те виждал в морската-на диско ти си зна4и с прелуда с огниовите :))ония ден беше спрял много зле батка ;) ;)) ;))) размина се ;))да те драсна всеки ден те вижидам мога кажа ;) хондите не ми обягват от погледа ти на колко години си не ми изглеждаш никак голям ;)или така ми се струва само

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/
Отговорено (Редактирано)

ами аз незнам какво разбираш под голям ;) ако ти си по голям от 24 години зна4и си ми батко ако ли не аз сам ти :) аве не сам стар но сам запазен и то много тв е така защтото не се давам много лесно на йените и сам още девствени за тва изглеждам малак ;););)ааааааааааааааа защто трябва да изглеждам голям?

Редактирано от KATADJIQTA/RAZBIVACH/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...