Jump to content
Guest ivaivalito

D15z1 Vs Bmw316

Recommended Posts

Guest ivaivalito

Какво ще кажете по въпроса Ще се опълчи ли Икономичното В текче на Бавареца на 400 метра и на 3 километра примерно ???Някой пускал ли се е ?А и двете са без никакви "тунинги"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ако е последната 316 може да се опъне и ще падне , но ако е стара няма смисъл от гонка за 3 КМ ще го изгубиш в огледалото ... баварката няма шанс според мен .. просто са различен клас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Ако БМВ-то е Е36 просто няма никакъв шанс,даже не съм сигурен но и по-новото пак ще падне.Тия коли са просто уникално куци.Имах Суифт 1.3 и един ден се пусках 3 пъти с едно 318,бих го и трите пъти,да не каже че е тръгнал зле.Бмв-то ме стигаше чак на 160 и то щото на суифта му е много дълга 4-та.Значи като знам хондата как върви 318-ката ще падне с много,няма значение на каква дистанция,да не говорим за 316.Пък на старт може да се пусне и с 320.С моята Хонда биех 320 на над километър.

Редактирано от 323f-fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivailobaltov

Имал съм 316 е36,а в момента д15з1, хондата е доста по-бърза.

Редактирано от ivailobaltov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Батка вьобще да не се притеснявш пускал сьм се с 316 компакт,318,за компакта направо го сцепих 318 сьщо я бих 520 24V сам се сгонвл на кьсо го бих ама на дьлго ме би аз мойта талига :ph34r: е Д16А6 не се бой ще го биеш пиши какво е станало :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

открадни му старта и си 100% победител :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRacing

Такъв Москвич 316 просто няма шанс, ускоренито му е идентично с това на руския му събрат :lol:

пп. Между другото двигателя на руснаците работи доста по-добре от този на немците :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Поредната безмислена тема която ще се превърне в боза.Сега очаквам и колегите от БМВ форума да се включат и ще стане мазало пак :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho
:lol: Рено,Пежо и свирки не правим .... :dry::D:D ... какво против свирките ? :D ...само да не ни накацат рено и пежо сега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Поредната безмислена тема която ще се превърне в боза.Сега очаквам и колегите от БМВ форума да се включат и ще стане мазало пак :lol:

И аз така мисля, а не мисля, че има смисъл да се сравняват двете коли... Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest opelgsi

а ти с кои суифт си бил е 36 318???1,3 16в ли е? тои е 100кс...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_force

а ти с кои суифт си бил е 36 318???1,3 16в ли е? тои е 100кс...

абе пичове незна м кои кво е бил ама некои от господата които са били 318 да заповяда да видим дали ще ме бие ............... а да и ренота са си боклуци па да не говорим за скапаните голфаджии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

:lol: Рено,Пежо и свирки не правим .... :dry::D:D ... какво против свирките ? :D ...само да не ни накацат рено и пежо сега :D

Шшшшшш ало ти сега ли забеляза подписа.Повече от два месеца го има и още не са ни накацали,така че не бой са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

а ти с кои суифт си бил е 36 318???1,3 16в ли е? тои е 100кс...

С обикновен 1.3 моноинж.,имаше само едни четириполюсни свещи,спортно масло и задно гърне.Именно това беше големия смях,тая въшка кво може :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колега може и да ти пробвам 318-ката приемаш ли сивик 110 кончета ще ми се да видя дали варви баварката :D чиста ли 318 е твоята пиши пипана ли е мойта си е заводска :dry:Пьк гледам че си от София така че няма да има проблеми една приятелска дрьпка пьк после мойе и да пием по биричка :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivailobaltov

абе пичове незна м кои кво е бил ама некои от господата които са били 318 да заповяда да видим дали ще ме бие ............... Колега, ти си с "ис" а той доста добре върви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Е сега видях че е ис тия баварии да не бяха 140 коня я ми кажете нищо и с 140 коня да са пак ще се сгоня искам да я изпробвам мойта талига надьлго може и да ме бие но на кьсо не се знае :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Пак се отклонихте към пясъчника. Айде стига играчки. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...