Jump to content
Staykov

Смяна на шпилки предна главина Сivic hatch 96-00

Recommended Posts

Колата е Сivic hatch 1.4,с малките дискове.Видях се в приключение с едни лети джанти 13" на ББС. Джантите са с ЕТ13 и след монтажа се установи , че опират в спирачния апарат.За да се монтират смятам да поръчам фланци 15мм Дуралуминий и по-дълги шпилки от http://www.etebg.com/autospares/spacers.html(ако някой е ползвал, да каже дали са ОК)Кажете има ли вариянт, да се сложат по-дългите шпилки, без да се сваля лагера на главината, че свали ли се=> отиваме на нови лагери. Намерих два вариянта :http://www.diymyhonda.com/civic/wheel-stud-replacement-96-00-civic/и

Кое е за предпочитане, да се пили шпилката или да се шлайфа желязото зад нея, за да може да се наниже.Някой правил ли го е? Редактирано от Staykov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, пак неволята виках....Разходих се до моргата и видях два Сivic-а hatch -1.4 мотори бяха.Значи Сivic hatch излиза заводски с два различни вида лагери: малки или големи. Ако сте с малките :D фокуса става, ако сте с големите :angry: , ще трябва да се сваля лагера......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Стаиков този производител Енчо Енчев е в нашия регион производството му е на ниво но за изработката на такива фланци е 100лв ++++++++, но за теб няма скъпо пазарувал си от мен и сме разговаряли по тела така че стреляи смело за фланците, ползвал съм му услугите и съм невероятно доволен, правилно си се насочил към фирмата която да ти ги изработи, почти всички тунерски болтове и гаики по веригата магазини в БГ са негови повярваи ми

Редактирано от dan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и на мен ми се налага да сменям шпилки на сивик 5ген закалени или нормални да са шпилките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...