Jump to content
мег

Црй не пали, няма ток

Recommended Posts

здравейтеколата седи близо месец паркирана пред блока. Днеска слизам опитвам се да запаля и нито звук нито стон, погледнах да не съм забравила светлините вклъчени но но съм. Нямам си представа от какво може да е нито какво може да го е провокирало. Колата си вървеше нормално. Някаква идея какво би могло да бъде и как да я запаля поне да я закарам до Омбре те са наблизо но с бутане няма да стане :)/>Благодаря виДвигателят е Б16А2

Редактирано от мег

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като дадеш на контакт светват ли лампите по таблото?Акумулатора има ли ток?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей като завъртиш ключа ни звук ни стон а за светлинка още по малко. Не съм пробвала на тъмно дали ще свети някоя от лампите в купето но на таблото не свети нищо.Акумулатора няма как да го проверя но може ли да се изхаби за 1 месец стоене пред блока?? направо ми звучи абсурдно все пак и друг път колата е оставала по 2 , 3 седмици без да се кара. Не знам факта влажност и ниски температури доколко може да повлияе на акумулатора но все пак не сме падали под нула в последниа месец...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да е паднал.Друга причина може да нямаш хубав контакт на самите клеми.Разхлаби клемите и ги почисти хубаво и пробвай пак да запалиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси оправи се беше акумулатора за 3 годинки си е отишъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...