Jump to content
Ammcho

разход на газ

Recommended Posts

здравейте от 5 месеца си карам колата и ми даде разход на газ 13л./100км. ,газовата ми е чисто нова и като цяло този разход ме задоволява и не ме притеснява,тъй като карането ми е по-агресивно и все пак колата ми е автоматик ,но онзи ден я засякох и ми даде 15.5 на 100 което вече взе да ме притеснява ,та нека някой който е с газ да сподели колко му гори колата реално , забравих да напиша ,че колата е стрийм 2002 2.0 156к.с автомат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 1.4 90 коня извънградско 7.1 на 100 градско съм я засичал веднъж след изминати 100 км доливане до горе 8.3 не карам агресивно :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но онзи ден я засякох и ми даде 15.5 на 100 което вече взе да ме притеснява

Това засичане от 15.5/100 от 1 наливане ли е?На газ се засича поне на 4-5 доливания на бутилката - сумираш километрите и литрите и смяташ.Особенно в момента както температурете са ту надолу ту нагоре задължително трябва да се засича на повече километри. Също и трябва да зареждаш на една газстанцияС каква газова караш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но онзи ден я засякох и ми даде 15.5 на 100 което вече взе да ме притеснява

Това засичане от 15.5/100 от 1 наливане ли е?На газ се засича поне на 4-5 доливания на бутилката - сумираш километрите и литрите и смяташ.Особенно в момента както температурете са ту надолу ту нагоре задължително трябва да се засича на повече километри. Също и трябва да зареждаш на една газстанцияС каква газова караш?
ами дам на едно засичане е като се замисля зареждам само от лукойл ,газовата ми е ланди ренцо ,не се бях замислял ,че трябва да сумирам няколко пъти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...