Jump to content
toman

Уплътнение за прозорци?

Recommended Posts

Здравейте, Тъсря си да си купя от някъде (сайт или магазин) лайсна- уплътнение за прозорец на предните врати. Карам Сивик от 98 хеч, и нещо не е като хората самата гума и не води стъклото правилно. Предпочитам да е от някъде на ново, щото тея гуми с времето си заминават. От Варна съм и ако някой се сеща за място от тук, ако не поне ме насочете към сайт от където да си ги поръчам.Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1.Оригинални от дилър на Хонда в България ( Бултрако , Юби Ко за София , hondaparts.bg , Карада - Варна и тн..)

2.Оригинални от чужбина - Англия , Америка и където намериш включително общите поръчки които има тук.

3.Оригинални на старо - морги и търговци много.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не е проблемът в уплътнението, а в механизма ти. Проблема е все общ. Надали има 100 колеги с Англичанка и да нямат този проблем. Търси си нов механизъм. Имат едни втулки, който с времето се разбиват. Не стават да се сменят. Другият вариант, който беше при мен, е че са ти криви ножиците (повдигачите), които бутат и дърпат стъклото на горе - на долу.

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Ganchev е прав проблема ти идва главно от механизма за повдигаде. Свали си кората, отдолу има два болта с които можеш да си регулираш ножиците, ако няма подобрение си за нови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Ganchev е прав проблема ти идва главно от механизма за повдигаде. Свали си кората, отдолу има два болта с които можеш да си регулираш ножиците, ако няма подобрение си за нови.

да и аз така предполагам , но така или иначе виждам че не са много читави самите упчътнения, и си викам ако мога да мина по- тънко...ще отворя кората да видя как са отдолу работите и ще висим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...