Jump to content
edikoisi

Бърза Интегра

Recommended Posts

Здрасти колега едино просто примерче ти давам

Моята кола шкода 1000мб със мотор д16з5 125кона направи 1.04 на писта дракон със гуми на 10години с музика ел. седалки които само те са 50кг. с наклони правени с ролетка и тн... аз лично не съм видял нито една кола с тази моштност да прави такова време . Та тва е отговора на тези които си мислят че с лека предница неможе да се кара незнам на кви писти ще карате едвали ще са толкова бавни .

Това което каза за кутиите от ваг е смешно ако искаш резултат сектанството остава на заден план , кутията от рено те U1t от рено 21 няма добри предавки дифа е около 3.8 което е бързо докато на ауди се качват кутии с фаинал от 2л нещо до 5 и нещо аз съм подготвил една със 4.8 има и даста части както и шперове Наи важното е че мотора ще е в центара ще има много масто за генерации филтри баланса ще е добър и още много благинки

1000мб

Публикувано изображение

има и друг проект ма не е тестван още

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=29511&st=0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ок но дори след този филм с кутията от ауди пак работата е наполовина...просто шперовете за предно предаване са различни от тези за задно .с разпределението на тежеста няма да имаме кой знае колко проблеми си мисля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то рязането почна :)/>ако има нещо по добро и изяснено мятай

за съжаление замина с единия ми диск :( и не мога да го възстановя .. казваше се Mitchells... или нещо таковаАнастас е напълно прав, а част от тия кутии идват със шпер .. но това както си го решите де :) ние само предлагаме решения ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и Хонда с надлъжен мотор и предно,а именно Ледженд.Можете да ползвате кутия от него ако ви кефи и искате да сте само с части от Хонда.Но и аз смятам че човек не трябва да е сектант, защото всеки производител има достойнства и е хубаво да се ползват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Вигора е със същото разположение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

далеч съм от сектанството ...просто имаме адски много части имам кутия на която вярвам полуоски на които вярвам и немисе навлиза в неясна за мен среда несъм наясно как тая вак кутия ще се справя с хондовите обороти ,до колко е здрава саединители ,фланци нова ос на кутията ,прекалено много е работата а и все още незнам с какво ще се подобри толкова .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно времената на Дракон, Терориста прави с д15ка 58 секунди в Сивик 4та генерация :) Хондьо и той прави със същия мотор двувалова д серия 58 сек пак в сивик 4та :) Разлика има 6 секунди :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopicВинаги се кефя на техните резултати! За сравнение една количка (потготвена при нас) - задно, Е30 със "М"-ков мотор 321hp, баланс 48/52 върти 57-58 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявамсе ама на калояново няма да караме ако беше за там колата подхода щеше да е като за рали не за писта...

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутиите се справят на обороти шперове също се правят но зависи в колко голям филм ти се влиза и има ли смисъл Нека да си правят под минута радвам се ако им дам моите гуми едва ли :D пък и моята кола е на 50години :P

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...