Jump to content
Guest Restless

На каква музика ви харесва да гоните Хондата?

Recommended Posts

Guest Restless

Вчера като се прибирах случих на една класика - Highway Star на Deep Purple и много се изкефих :rolleyes:, също мисля че ранните албуми на Металика са идеални за газ до дупка (макар и опасни в града) примерно MotorBreath пасва и като текст :) :

Kill 'Em All

Motorbreath

Written by J.Hetfield

 

Living and dying laughing and crying

Once you have seen it you will never be the same

Life in the fast lane is just how it seems

Hard and it is heavy dirty and mean

 

Motorbreath

It's how I live my life

I can't take it any other way

Motorbreath

The sign of living fast

It is going to take

Your breath away

 

 

Don't stop for nothing it's full speed or nothing

I am taking down you know whatever is in my way

Getting your kicks as you are shooting the line

Sending the shivers up and down your spine

 

Motorbreath

It's how I live my life

I can't take it any other way

Motorbreath

The sign of living fast

It is going to take

Your breath away

 

Those people who tell you not to take chances

They are all missing on what life is about

You only live once so take hold of the chance

Don't end up like others the same song and dance

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

аз обичам да си слушам по принцип techno i drun_n_bass оня ден взех от един мой братчет тубата му и я свьрзахме двамата да не ви казвам като я надупа и неиздьржам и давам яко газ на хонделата ще я карам временно тая музика защото се продава ако някой го интересува да пише баса е MTX 1000W сьс усилванел LANZART лепи яко ако някой се изтересува да пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Iron Maiden - Virtual XI е идеалното според мен :geek: но има и много други ... просто на това педала на газта потъва под тенекията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

на музиката на ревящ мотор на хонда :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rossen

Здраво heavy :) Judas Priest, Metallika, Helloween, MegadethНапоследък често Hammerfall :P От време на време класика - Nightwish ;) И разбира се Z-Rock......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Metallica върви яко, настъпа ми мазола с Motorbreath. На мен на път, но по-скоро на дълъг път, много ме кефи да си пусна Turn the Page (въпреки че оригинала е на Bob Seger но изпълнението на Металика е 100 пъти по-добро)А за ръчка много ме кефи на Queen - Don't stop me now

Tonight I'm gonna have myself a real good timeI feel alive and the world it's turning inside out Yeah!I'm floating around in ecstasySo don't stop me now don't stop me'Cause I'm having a good time having a good timeI'm burning through the skies Yeah!Two hundred degreesThat's why they call me Mister FahrenheitI'm trav'ling at the speed of lightI wanna make a supersonic man of you Don't stop me now I'm having such a good timeI'm having a ball don't stop me nowIf you wanna have a good time just give me a callDon't stop me now ('Cause I'm having a good time)Don't stop me now (Yes I'm having a good time)I don't want to stop at all

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Металика,Пърпъл,Еи си Ди си........ :) Били Аидъл-Спиид,Енсиферум и други бруталии :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Аве то кат гледам се заформя един рок-хонда-клуб ! Яко в жицата и тва е ! Освен любимите ми Def Leppard и AC DC ...."стържа" всичко що е жица ! :) Даже мисля да си направя един стикер "Rock Edition" ! Та някой ако има интерес мога и за него да поръчам ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackw

Мойта много върви на Iron Maiden особено по бързите песнички. RoadRaceR-а дай да го видиме този стикер че ми стана интересно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

все хубави момчета сме се събрали и все със хубава музика , но нека не забравяне ,че поета е казал :"нас не догонят" :) ... обичам и класическия дует - Metallica & Britney Spears ...P.S. Kyle's Mom's A Big Fat Bitch ... и други също карат колата да фърфи много

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

SLAYER,RAMMSTEIN,AC/DC,CORONER,PRETTY MAIDS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

аз съм фен на черната музика- софи маронова,кондьо и ахмед ааааах как се режи рекса кат слушам азис в устата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

аз съм фен на черната музика- софи маронова,кондьо и ахмед ааааах как се режи рекса кат слушам азис в устата

Брат, забрави "Гацо Бацо" :) Ще трябва в петък да ти го напомня :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

ooooooooooooooo забравих MANOWAR i MISFITS,THE EXPLOITED,RAMONES

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Слипнот, Стоун Сауър, Хед Пе, Корн и др., обаче първите две рулират :) ! Иначе и на Масив Атак и Скай карам :P ... Замалко да забравя и Гийзър.

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

моита върви яко на хубава музика ;););):P;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

..............................................................MISFITS...............................

:) Glenn Danzig е голям пич !Напоследък карам на Z-Rock, ама като свърши (обхвата) минавам на mp3.Държа си няколко компилации в колата :- един диск само Toy Dolls, - друг само Metallica,- трети, с български - Хиподил, Контрол, Ревю, Ер Малък- един бест на Stereo MC's (странно, много добре звучи в колата !) - и последно - няква техно компилация (тупа лупа здраво да има, така харесвам)Много обичам Korn и Marilyn Manson, но не ми хареса в колата - много мрачно бе !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

абе според настроението е ... имам спомен ,че ми идва поуъра яко на Sad But True ... няма начин просто :rolleyes:Иначе не само на жици .... според зависи си е :thumbs1: .... най-често когато ме вбеси поредния мерцедес защото за тях няма правила за движение по пътищата ... карат по-зле и от извадката на голфаджиите /сред тях се намират и свестни !/Иначе препоръчвам това :http://www.data.bg/f.php?fid=20174410

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

основното е NiN - Quake 2 Soundtrack ( направо става самолет колицата ), Нирвана, Салива, Маталица, Бон Джо уви и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Бай Гуджан

С Clawfinger до дупка качвам минимум 15 коня и нема фащане пущината! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Зиииии-РОК!

Иначе имам и няколко компилации...

1. Iron Maiden - Summer Dance Hits

2. Metallica - Summer Songs

3. Def Leppart - Dance Hits vol. 79

....

и няколко задължителни албума :thumbs1:

1. Dream Theater - Scenes From a Memory '99

2. Metallica - The Black Album '91

3. Iron Maiden - Brave New World

... и още други разни компилации с песнички на групи не чак толкова известни, подочути от USA Online Radio Stations :D

 

RoadRacer - Пиши ме за стикер! :rolleyes:

 

[edit] Забравих GNR!!!

GNR - The Very Best - Sweet Child O Mine Edition

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Продължителни тестове показаха, че сток двигател D15Z1 постига най-големи скорости с помощта на Demanufacture на Fear Factory. :thumbs1::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

и няколко задължителни албума :D1. Dream Theater - Scenes From a Memory '99

:rolleyes: ама за колата по-скоро за дълъг път става ..... из града се губи в задръстванията :Dнапоследък ме вдъхновява и една незабравима класика .... за кола се е утрепала - Aerosmith - Crazy :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Слушам предимно House много се кефя и на Judas, AC/DC, Retro dance hits има и още много :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaHeart

Умирам си за мюзикъли, "Евита", "Рент", "Кабаре"...Слушам много Fiona Apple, черно.Също така ретро, Франк Синатра, Луис...Ей такива работи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

И аз предпочитам Metallica, AC/DC, Nightwish, ... . Отвреме на време пускам музиката на The Fast and The Furious (1,2 i 3). Особено като скоростната кутия беше скапана и не се траеше тва стържене и газ на музиката до дупка, ама това си има един недостатък --> предизвиква те да настъпваш повече педала на газта и аз успях да скоча в една нива щото не можах да спра достатъчно бързо в един завой, но това вече е друга тема :D . Иначе предпочитам да чувам сладкия глас на двигателя, който е най-добрата песен за моите уши особено със спортния филтър :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NONE

Зависи..Ако ме хапи щъркела - KORN, Ill nino, Clawfinger, Static-X, System Of A Down. Ако ми е по-спокойно (което рядко се случва :D ) - HIM, Placebo, The God Machine, The Mission, Therapy. Да не забравя и приказката за СЛОНЧЕТО ДЪМБО, когато дъщеря ми много настоява :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

еми аз предимно house слушам разни dj-сетовеи в Софийските задръствания си пускам малко chillout за успокояване на нервите :D и ако нещо ми прищрака си пускам и аз нещо :D;) по-хард-biohazard примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

how can you see into my eyes like open doorsleading you down into my corewhere I’ve become so numb without a soul my spirit sleeping somewhere colduntil you find it there and lead it back home(Wake me up)Wake me up inside(I can’t wake up)Wake me up inside(Save me)call my name and save me from the dark(Wake me up)bid my blood to run(I can’t wake up)before I come undone(Save me)save me from the nothing I’ve becomenow that I know what I’m withoutyou can't just leave mebreathe into me and make me realbring me to life

Е на това как върви колицата и какъв адреналин е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Имаше преди време такава тема тук.Тогава бях още с баба Яга,ама при мен музиката от около 20 години си е все една и съща...от Рекса хвърчат стружки.....ахххахаххаааа. :D

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

На всякаква особено как ми гасне по сфетофарите напоследък :D:D:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

лятото насрах едно ПЕЖО 605 със много лепенки във ЯМБОЛпод въздеиствието на GARBAGE-cherry LipsНа сфетофарите от "Ловното до КАУФЛАНД"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

еми аз предимно house слушам разни dj-сетовеи в Софийските задръствания си пускам малко chillout за успокояване на нервите :D и ако нещо ми прищрака си пускам и аз нещо :angry::) по-хард-biohazard примерно

Взе ми думите от устата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Saggita

Олееее!Абе направо ще ви изям бе! :P Много ясно, че само HARD AND HEAVY ;););):) Моите топ 3 са :1. Guns'n'Roses -"Sweet child of mine"2. Whitesnake - "Here I go again"; "Crying in the rain";3. Skid Row - "I remeber you"..И колко още имаааааааа;)Направо не откачам , ами незнам кво;) Ама и сивичеца, като ги чуе само и както вика колегата-дига 20-30 коня отгоре от power-a на жицата :P RoadRaceR please, ако правиш верно такива стикери за мене ЗАДЪЛЖИТЕЛНО;)! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...