Jump to content
Buuzar

Въпрос за генерация

Recommended Posts

Колеги рових се из форума, но немога да намеря нещо конкретно. Ако има такава тема ме извинете, а въпроса ми е относно генерация. Карам сивик d15b2 обаче искам да сложа генерация. Аз мисля да е на 4 - 2 -1, но незнам катализатор от точно какъв мотор трябва да взема. от d16a6 ili z6 незнам и аз помагаите. Попринцип мислех направо за b18c4 да слагам, но в момента не разполагам с толкова средства и затова реших да сложа поне една генерация на моята d15 - ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че има има . Отговори ми на няколко въпроса и ще ти помогна , а и не само аз . 1ви - За какво използваш колата - всекидневка , драг , таим атак ? 2ри - Колко я караш на година ? 3ти - Какво точно искаш от колата ? 4ти - Колко време имаш ? 5то - С колко финикийски знаци разполагаш за тая цел / без колко пари на месец от сегашните можеш да живееш , за да си направиш колата ? Като си отговориш на тези въпроси и ще ти се изяснят нещата . 4-2-1 е вид изпускателен колектор , 4-1 също . Катализатор не ти трябва . Генерацията се прави лесно . Излиза под 100лв обикновено . Зависи какво имаш и в какво състояние е :)

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...