Jump to content
Guest 323f-fan

Си Ар Екс с/у Астра Гси 150к.с.

Recommended Posts

Guest 323f-fan

Има ли някой победа срещу тази астра щото спориме тука яко.И ако може някое клипче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

а някой загуба има ли? ако може с клипче :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

а някой загуба има ли? ако може с клипче :worthy:

Ми тука един твърди че няма сток си ар екс дето да го бие и го доказва с видео и то доста,а аз твърдя обратното но нямам доказателства.Астрата е с чип,филтър и не знам си още кво,собственика казва че е около 180к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

От каде е тоя с астрата и какьв цвят е да не е една червена ако е тя го познавам да не е от Елин Пелин там има една над 150 коня кара я Блажето така му е името :worthy:Доста често се мота на ОМв-то на Бьлгарията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

щото не е падал на втекa на нащо bijeto от форума за тва много си надува потурите :worthy: иначе сток рекс като моя 124к.с. с префектен старт с/у такава астра моооже и да завършат в малък диапазон за едната или за другата кола. абе доста относително е :worthy:

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Питай колегата BOSS HOGG снощи се пробва с две такива,за резултата ще го оставя той да каже :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Е колегата сигурно BOSS HOGG ги е набил яко а :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

каде ги тия астри бре ... вчера едвам ме дръпна калибра с азот .. оглозгана до неузнаваемост .. с половин кола каде ги тия бързи астри :rolleyes: със сток црх а не имам спортен филтър хахасток астра гси пада от сток црх кои кво ще да ми говори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Напьлно сьм сьгласен с теб колега имам френд който кара сьщия рекс като твоя и сам гледал как наказва астрата на едно момче от Елин Пелин и на него на момчето с астрата му вика Божето тя е над 150 коня не пад от Б16А1 :) дьрпаха се на една пава от 450м на гара Верила ако някой знае каде е и там го размаза яко има я някаде тая дрьпка в нета мисля даже май е качена абе тия рексове яко се орлат :):D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

каде ги тия астри бре ... вчера едвам ме дръпна калибра с азот .. оглозгана до неузнаваемост .. с половин кола каде ги тия бързи астри :rolleyes: със сток црх а не имам спортен филтър хахасток астра гси пада от сток црх кои кво ще да ми говори

Говорим за пипана астра срещу сток црх

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

зависи колко е пипана ... до колкото имам наблудения астра гси 4ипосана с генерация + филтарче примерно (се малки неща)на бужурище е 15;50 15;40така ,че е вазможно да бие но с много малко ... аз бия кадет които е каде каде по лек .. с 4ип и филтарче генерация и му прравя мъжки ластик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

зависи колко е пипана ... до колкото имам наблудения астра гси 4ипосана с генерация + филтарче примерно (се малки неща)на бужурище е 15;50 15;40така ,че е вазможно да бие но с много малко ... аз бия кадет които е каде каде по лек .. с 4ип и филтарче генерация и му прравя мъжки ластик

Ми аз така си мисля че 160 хондови кончета тряа да сцепят 175-180 немски,ама само си мисля,но съм виждал как такава астра сток бие сток црх 124к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

а някой загуба има ли? ако може с клипче :rolleyes:

Ми тука един твърди че няма сток си ар екс дето да го бие и го доказва с видео и то доста,а аз твърдя обратното но нямам доказателства.Астрата е с чип,филтър и не знам си още кво,собственика казва че е около 180к.с.
хахаха.......този май не е срещал Божето някъде.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

хехехе аз ходя по опел сбирки ... ма няма желаещи се питам някоя астра има ли те се бързите ги нямало после кат се разбереме за няква гонка се астрите неидват .. виш една калибра ме би ама 100 % беше по лека от астра + НОС нещата станаха сериозни :rolleyes: и накрая се оказа доста пипана калибра варви повече от сток црх

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

дуелите от тази страница нямат абсолютно нищо общо с реалноста ;) направете сравнението от други страници ;) аз с моя д16а8/не е пипан/ астра гси 115 коня я размазвам от всякъде - на 400метра приблизително 4 коли разлика :geek: с 2 думи - забравям я. както искате така ме разбирайте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Божооооо, срещу твоя е ясно, но и аз мисля че 124/130 кс ЦРХ-а едва ли ще победи леко пипана астра.... особено опоскана.Всички знаем че има Астри гробници.... както има и Х-ове гробници, но не говорим за тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

а за сток астра ако говорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Питай колегата BOSS HOGG снощи се пробва с две такива,за резултата ще го оставя той да каже ;)

Дидо бъди обективен :geek: кажи сега за двете Астри ;)Кажи с колко ме би Хондата ;) Кажи с какви гуми и джанти бях,аз бях със почти 40 литра гориво,тежа над 100кг....кажи точно какво е пипано по Хондата и какво е пипано по моята Астра....ако иска момчето да направим пак старт....ще си обуя хубавите гуми и да видим кой кого.П.С.Паднах,признавам си!Разликата беше броня за ЦРХ-а ......ако наистина тва разстояние е 400м,защото на след това Х-а пада и то с много.Ако сте пробвали на Бакша Астрата кажете там с колко я биете ;) П.С2.Айде сега изяжте ме....

странно тук я дават астрата по бързаhttp://www.zeperfs.com/duel1183-270.htm

Аз не ги разбирам нещата ама я ми кажи ако съотношението кг/конска сила на Астрата е такова като на Хондата колко ле ще е разликата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

даи тогава да сапоставиме 1.6 мотор с 2.0 ... несеиорно е на последното драг састезание имаше точно 2 по бързи 4исти атмосфетни коли от моя рекс .. всичко останало беше с азот ... ако мислиш ,че астра гси варви повече от рекса ... си в грешка ... карал съм гси макар и 8 клапаново и мога да кажа ,че просто няма база на сравнение ако има мераклия с астра гси 16в .. да се пробваме съм на среща винаги :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Айде попитах те за съотношението кг/конски сили,защото много добре знаеш че има голямо значение това :geek: Точно за 400м играе голяма роляАз не сравнявам 1.6 със 2.0,вие го сравнявате и навсякъде тръбите как сте напляскали тая и оная Астра....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

колата ми по кантар е 1080 кила ! не е кои знае колко по лека от опела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Дали наистина е толкова си знаеш само ти :geek: аз мога само да кажа че Хондата за която Дидо спомена че е била 2те Астри тежи 920кг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

нямаше нужда да пъскаш тема в опел форума ьаьааь :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Аз си падам интригантче :geek: нека хората те видят как се надуваш че Калибра с нитро те е била с малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

хехехе несе надувам хаха аз да не съм наи бързия ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

За колегата с астрата еми тия астри по принцип варвят добре на но не мисля че с астра 2.0 16V ще биещ Б16а1 CRX eдно момче се прави на отворено с една такава астра която е над 150 коня на моя приятел с Б16А1 и го видяхме колко му варви астрата хонделата го би с повече от кола така че си прави заключения може и да го знаеш момчето с астрата викат му Блажето тя е червена и често се мота по ОМВ-то на Бьлгарията и Военна рампа ако го позаваш го питай за хондите дали варвят :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

ами няма как да го знам аз съм от Варна ако не си разбрал :geek: Айде Варненци да кажат тогава дали има Хонда дето бие на Лубо1 Астрата или пък на Бакшиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

хехехе питаи бакшиша тои е карал моита хонда .. ;) хахаахахаха :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

ае хора тоя саит дето го гледате е с сравненията е пълен с грешкиииииииииииииииииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!кои е тоя Срх дето е 150 коян и дава 16 сек на 400м хахахахаха наи малкия критерии виште тая хода 1.6 едновалка ако не ме лаже памета е дават за 10+ до 100;ПП

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

а да си се пробвал с неговата Астра скоро?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Е добре колега кви коне са тогава тия токова варвящи астри и на оня му беше много варвежна астрата а то кво стана още сигурно го боли като си спомни за гонката нищо против астрите имам да не си го помислиш :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

хехе да те сфетна ,че неговата астра е 16:00 на божура ...лично тои си призна ,че моята хонда варви повече след като лично тои я кара ! кое от тва което казах неразбра ... с него сме доста добри приятели разпитаи го :П ако ти е мерак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

ще се пита :geek: ти сега хвалиш ли ми се че сте приятели? аз пък съм комщо с него и се знаем от деца ....да те е яд сега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

хехехе :geek: добре яд ме е .. като го видиш прати му много поздрави от мен и му кажи да звънне един телефон стига е бачкал .. и да те питам знаеш ли случаино дали е продал бакшомобила (комбито?)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Явно никога няма да я проумея тая тъпотия - защо изправяте винаги Рексовете срещу машини с по-големи двигатели като кубатура и коне,и когато въпреки това Хонделката бие се почва-ама тоя не си бил махнал резервната гума,оня не се бил изсрал и тежал повече и т.н.Ами дайте срещу ЦРХ 1.6 130к.с. сток примерно нещо аналогично.Аман.Тука в Стара Загора ЦРХ А8 мотор би Астра 150к.с. и кво от туй.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Ей голямо напъване бре :geek: Астра ,Хонда и т.н.,кой знае кво ;) Всеки все иска да си мери пиш ;) та с Хондите ;) Къде са 2.0 ,къде е 1.6? За мен и двете коли са добри .Толкова ли е важно кой ще бие с два пръста и т.н. ;) След като някой не може да губи ,да се научи ,не може само да биеш а трябва да можеш и бой да ядеш ;) Хайде с мир!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest garooo

Ей голямо напъване бре :geek: Астра ,Хонда и т.н.,кой знае кво ;) Всеки все иска да си мери пиш ;) та с Хондите ;) Къде са 2.0 ,къде е 1.6? За мен и двете коли са добри .Толкова ли е важно кой ще бие с два пръста и т.н. ;) След като някой не може да губи ,да се научи ,не може само да биеш а трябва да можеш и бой да ядеш ;) Хайде с мир!!!

Някой да кеже нещо умно!Има и други да казват истината а не да преувеличават и да дрънкат празни приказки.....Аз паднах,знам защо ;) и му предлагам още една гонка да направим....едно Клио също очаква неговия отговор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

вечните спорове м/у астра и црх никога няма да свършат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...