Jump to content
moondevil

Фарове

Recommended Posts

Здравейте колеги Каво мислите за тези ибейските фарове дали ще стават за нещо?Линк1Линк2

Редактирано от moondevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако ти се дават пари...... По-добре си вземи едни лупи за вграждане (моримото) или (FX-R) ,защо:

1-во са по-евтини (е поне моримотото) от тези в Е-бай!

2-ро са по- качествени (самите лупи),но ако фаровете са ти оригинални със сигурност и те.....

3-то светят брутално (в хубавия смисъл) на думата.!

 

Моя гледна точка..... Не искам да ти убивам мерака за нови фарчета! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз затова пуснах тема, не че ми се дават пари за фарове точно от ибей. Тези въпросните лупи не трябва ли вещо лице да ги постави. Че не ми се осира положението. :)Благодарности за отговора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с вторият тип фарове който си дал и да ти кажа съм много доволен свети повече от оригиналните и то с обикновени крушки , а като сложих и ксенона просто не е за описване.Но не съм ги поръчвал от ибей а от един колега в форума.Ако те интересува повече пиши да ти кажа.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези от 1 вия вид ... един познат ги сложи и ги махна след месец .. каза че " за чеп за зеле не ставали ".Лупите светели на всички страни, поръча ги от Ebay ... аз и аз мислех да ги сменям но всички ми казват че от оригниалното по хубаво на дали ще намеря за под 600-700 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...