Jump to content
shadow_rr

Прелюд 4 г.

Recommended Posts

Колата е на 185 000км. и е О.К има дребни забележки но не са кой знае какво, виждат се на снимките. Предния капак е за лак или карбон. Има за смяна 2 задни тампона на амортесьорите, но аз я карам така 6 месеца. Продавам я щтото не ми трябва, купих си мотор (Хонда естествено). Разхода на гориво при нормално каране е 10-12 градско и 6,5-7 извънградско с около 140 км. в час. Онзи ден и направих 220 на магистрала Люлин. Минал съм и около 6000 км и не ми е пипнала маслото грам. Има си прилична музика.Снимки : http://shadowrr.snimka.bg/automobiles/prelude.735968Тел: 0898644525 и 0878667263Цена: 2400 лв. твърдо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2300 лв. за колеги от форума !!! по-надолу няма да падне. С още някакви къси пари колата става ЧУКПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2100 ЛВ. !!! Край, сърце не ми дава по-надолу да я дамПубликувано изображение. По добре да седи пред блока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може бартер за Civic 5 1.5 90коня до 1500 лева + доплащанеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP. Айде някой мераклия да отнася класиката, че се залежа пред блокаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...