Jump to content
list

Къде е най-добре да се монтира усилвател?

Recommended Posts

Колеги,Кое е най-удобното място за монтиране на усилвател в Stream-a, като същевременно си останат допълнителните 2 седалки? Идеята е максимално да не пречи при по-обемист товар.Моля ако има някой с монтиран усилвател да качи снимка.Гледах из нета, че яките (по-големите) усилватели ги слагат на тавана в областта на допълнителните седалки.....или да минавам на варианта тубата върви с усилвателя :-).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега,аз го монтирах в долен ляв ъгъл т.е. външния ляв за самата седалка,та когато реша да ги ползвам и ги дигна усилвателя се пада на самата седалка и не ми пречи ,нямам възможност за снимка в момента ,че имам проблем с апарата ,голямо обяснение направих :С дано си ме разбрал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам Сивик 6 ген. и на мен ми хрумна да го закача на гърба на задната седалка, също така и тубата съм я закачил там. Когато ми потрябва повече място в багажника гътам задната седалка и багажника е празен .Вероятно и при теб може да стане нещо подобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже държа всичко допълнително монтирано да не ми пречи и усилвателя да ми е " под ръка " по всяко време го монтирах в ... шофьорската врата . Място , както и въображение има , като зад него се намират и двата допълнителни вентилатора вързани през терморегулатор за процесори - доста му помагат при летните жеги. Усилвателя е 4х100 , стъклото на вратата се отваря нормално без да му пречи нищо , на дъното на вратата са честотните филтри . Кабелите / захранващи 4 х10 мм. ПВА2 , изходите за каналите , входният с чинчовете и управляващият / минават през нов отвор с диаметър 32мм. в S-образен маркуч от водно съединение за радиатор . Може би 3-та или 4-та година нямам проблеми с него или монтажа му , въпреки наложилата се смяна на две машинки за алармата на централното заключване и реглажите им периодично ....

Да не казвам и къде съм заврял тубата с вграденият усилвател , че и тя не пречи въобще ......Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за шофьорската врата никога нямаше да се сетя. В жегите може да имам проблем, но задължително ще огледам. И без това мисля да махна оригиналните говорители във вратите, че въобще не ми харесватУсилвателят ми е 1х600 или 2х300 синусова мощност. Незнам дали ще влезе там ....., но ако недай си боже някой ме нацели ще се разхвърчат транзистори За гърба на седалката може би е най-лесният мотаж, но аз постоянно използвам багажника и според мен ще ми пречи, зашото 2-те допълнителни на 90 % седят винаги легнали. Иначе на старата ми кола беше монтиран на гърба, но седалката винаги седи изправена и тогава като че ли по не пречи.А някой монтирал ли е на тавана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се вижда най-удачно под пасажерската седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

огледаи си жабката :D/> в нея или от външната и страна или ако имаш място м/у двете предни седялки като решиш ако може и снимки :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се вижда най-удачно под пасажерската седалка.

Там ще заври, има дюзи от парното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да споделя ,че вчера махнах усилвателя с тубата и си купих активна бас каса FUSION 12" с която си реши всички проблеми,с букса е ,когато реша да ползвам най-задните седалки,просто махам буксата и касата,а не както досега ,развинтвам масата,после земята ,после ремоута,после чинчовете,после усилвателя и чак тогава ги махам :) поздрави, скоро снимки ще кача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, Би ли споделил от къде си закупи този суб и на каква цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се,намерих в продавалник-а на цена 120лв. ,което ми се стори доста добра цена и уви наистина се оказа така ,защото свири много по-добро от моята старата ,докато я търсех намерих и още една която се продава и е от София момчето,мислех нея да взимам ,но тази повече ми хареса ето даже обявата, дано не го сметнат за реклама модераторите http://prodavalnik.c...ekten-i20487847

само да спомена ,че момчето е готово да бутне от цената Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...