Jump to content
Delev

Oil pressure switch

Recommended Posts

Здравейте колеги.Трябва ми въпросната част.След дълго ровене къде ли не не мога да намеря въпросния превключвател.Ако някой има идея от къде може да се закупи или някой има в излишък и му е за продаване нека да пише.Двигателя е B16A1 ако има значение.. post-15231-0-24219100-1361988662.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко вероятно е проблема ти да е там,какво точно ти дава като грешка,22-ра ли???Ако е така първо си провери нивото на маслото,ако е на ниво свали целия соленоид и провери дали не му е задръстена цедката(ако има стружки е лошо).Ако всичко описано до тук ти ОК приемаш,че ти се е прецакал датчика,разкачаш буксата окъсяваш я и си готов ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пък е забол скоро двигателя и новия комп и не са дадени на късо едни жички :D както стано при мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да,22-ра грешка ми дава.Целия клапан беше свален и почистен основно,няма стружки или каквито и да е,нивото на маслото е ок.Да,двигятеля беше пуснат скоро и ме съм давал никакви жички на късо,нямам си и на одея кои и защо.Я вземете ми обяснете кое какво и как :-) Ако ме ви е проблем де.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих....ами карам си и когато дойде време втека тръгва,но се получава звук,все едно колата прекъсва... Тръгва рано,от 4800 об. и се получава това звук,след 5500 няма ядове,върви си нормално...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах този проблем и трябваше да се замости а5 с б8 или нещо такова . Погледни тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=36622второ или трето мнение с едни червени и жълти точки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=39470&st=0&p=351779&fromsearch=1&&do=findComment&comment=351779

5 - закъсявате А4 с Д6

 

Тоя го ядох вече . Като трябва да включи витека компа/наи вероятно си п28/ търси дали има налягане на маслото .обаче незнам защо немаше ко да го покаже. закъсявасе кабела дето оправлява витека с извода които получава импулс за налягането. Бе незнам да ли го обясних правилно . прочети по горе . Ако продължи да дава грешка пиши пак че при мен продължи и направих още една гяволия.

 

Ма я преди всичко ти кажи ква кола си кво пусна кои комп кое обд .са че сме врачки да ма не толко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами беше си обикновен рекс Д серия,махнах мотора и сложих Б16А1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма я преди всичко ти кажи ква кола си кво пусна кои комп кое обд .са че сме врачки да ма не толко Даи пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или поне напиши с какъв компютър сип.п:Пробвай първо да замостиш буксата на датчика и виж дали ще се оправи,поне от някъде да почнем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...