Jump to content
Dragijev

Откраднат автобокс (багажник)

Recommended Posts

Привет, колеги.Темата я пускам по-скоро да си изкажа болката отколкото за нещо друго.Та вчера вечерта към 00.15ч. Паркирах Хървито пред нас - София, Люлин 10, бл.146. Сутринта, 8:30ч слизам за работа и какво да видя. Багажник к*р багажник. Ясно ми е , че най-вероятно е поръчка това, защото нищо друго по колата не е пипано( радиото си ми седи постоянно на таблото ). Други щети няма. Самият бокс е марка Нюман, седи ми на тавана постоянно от миналата зима. Дълъг е 220см, черен на цвят, модел Уейл. Заключва се с 2 ключалки и не може да се махне освен ако не се отключи.Подадох жалба в 9то РПУ и така... сега ще трябва да търся нов бокс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката.Така докато търсиш нов, търси и в продавалника и подобни сайтове, за да видиш дали случайно няма да познаеш своя някъде там. Доста често се случва напоследък. Още повече, че си подал жалба в полицията.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадно :( Трудно ли се сваля такъв багажник? и ако не, не е ли добре ако не се ползва да се сваля?Звучи тъпо, ама с оглед на това къде живеем, май е добре.Може да пробваш да пуснеш една обява: търся багажник/бокс за кола. Може пък да излезе нещо, стига да има някакви отличителни белези по които да си го познаеш, освен ако не е по поръчка и вече да е заминал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, боксът го имам от 1 година и винаги е бил на колата. Хората от магазина ми казаха, че са нямали случай на кражба. Заключва се, но не е кой знае каква философия да се свали. Обемен е просто нямам достатъчно място да го съхранявам в нас, а тавана ни го разбиваха няколко пъти и не ми се рискуваше, мислех, че ако е монтиран по-трудно ще го вземат. Уви лъгал съм се. Продавалника и не само него, ще го следя, но се съмнявам да го пуснат....Иначе за отличителни белези... ключовете са в мен, ако не са разбити ключалките, те са най-сигурния начин за проверка ...

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме предупредиха да си махам напречните греди и бокса ако не паркирам на наблюдаван паркинг. Скъпи работи са (поне моят ски багажник беше 440лв, предполагам и бокса е подобни пари). Сваляй ги като не ги ползваш, щото не е голяма философия да го откачат, а пазар ще се намери - ако ще за 50лв да е :(

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ясно, че аз съм си виновен. Говорих вчера с хората от магазина, от който го купих ако случааааайно, се появи някой да им предлага да ми се обадят. (Щото те работят и на бартер с доплащане)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не, тоя тип престъпници продават по битаци тип "Женския Пазар". Малко вероятно в Продавалник да се появи и изобщо няма вариант да търсят истински магазин да го дават. Взимаш нов и го слагаш само като ходиш на море/ски... Тъпа история.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...